LZS Starościn - Start Namysłów 1-2

Odsłony: 9726

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Kluczborku, zespół namysłowskiego Startu odniósł pierwsze zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni pokonali 2-1 występujących w „okręgówce” piłkarzy LZS-u Starościn. Do przerwy lepiej prezentujący się podopieczni Bartosza Medyka prowadzili 1-0 po bramce zawodnika testowanego. W drugiej połowie do głosu doszli starościnianie, którzy w po godzinie gry doprowadzili do wyrównania. W końcówce jednak to nasz zespół (grając już w 10-tkę, gdyż z uwagi na uraz boisko opuścił W.Czech) zdołał zapewnić sobie sukces. Po faulu w szesnastce na Dempniaku arbiter wskazał na „wapno”, które pewnie wykorzystał Sarnowski.
W rywalizacji z biało-zielonymi sprawdzani byli bramkarz Krzysztof Kownacki (Żubry Smarchowice Śląskie), Ivo Pabiniak (były gracz młodzieżowych drużyn Startu) oraz zawodnik testowany, który poprosił o zachowanie anonimowości.
Szczegółową relację ze spotkania LZS Starościn – Start Namysłów zamieścimy niebawem. [ŁG, KK]

Kluczbork, dn. 31.01.2016 r. (niedziela) – godz. 13:00
mecz sparingowy nr 3

LZS STAROŚCIN – NKS START NAMYSŁÓW 1-2 (0-1)

0-1 zawodnik testowany 34’ (asysta Szczygieł)
1-1 Szczupakowski 64’ głową
1-2 Sarnowski 88’ rzut karny

LZS STAROŚCIN: Speda – Fertek, Bednarz, Czekaj, Francuz (46.Świątek) – Łunio (46.Bochenek), Tyszkiewicz, Szramowski (70.Drozd), Szczupakowski – Łuniewski, Bohm.
Trener: Grzegorz DURAJ.

NKS START: Kownacki (46.Zając) – K.Kurzawa, Sarnowski, B.Kurzawa, D.Raszewski – Szczygieł, Zieliński, Dempniak, I.Pabiniak – W.Czech, zawodnik testowany.
Trener: Bartosz MEDYK.

Sędziował: Ryszard Okaj (KS Opole).