Piast Strzelce Op. - Start Namysłów 4-0

Odsłony: 20075

Fatalnie wypadli dziś namysłowianie w konfrontacji z Piastem Strzelce Opolskie. Gospodarze, którzy w III-ligowej tabeli plasują się za Startem, rozbili nasz zespół aż 4-0!

Spotkanie rozstrzygnęło się w ciągu początkowych 35 minut. Wtedy to rywale zaaplikowali nam wszystkie trafienia, rozbijając czerwono-czarnych w proch i pył.
Po zmianie stron ekipa Bogdana Kowalczyka nie dopuściła do kolejnych strat, sama stwarzając zagrożenie pod bramką rywali. Żadne to jednak pocieszenie skoro po końcowym gwizdku zespół zszedł z fatalnym wynikiem. Dodajmy, że porażka w Strzelcach Opolskich była czwartą z rzędu i czwartą bez strzelonego przez Start gola. Odnotujmy też, że w 86 minucie debiut w czerwono-czarnych barwach zaliczył Dawid Płaza. Niestety, jak widać, kryzys kadrowy w naszym teamie (kartki i kontuzje) rywale wykorzystują z premedytacją.
Szczegółową relację ze spotkania zamieścimy niebawem. [KK]

Strzelce Opolskie, dn. 26.04.2014 r. (sobota) – godz. 16:00
22. kolejka III ligi opolsko-śląskiej, gr. północna (klasa rozgrywkowa nr 4)

PIAST STRZELCE OPOLSKIE – NKS START NAMYSŁÓW 4-0 (4-0)

1-0 Wawrzyniak 4’ głową
2-0 Dawid Wolny 22’
3-0 Daniel Wolny 28’
4-0 Łoziński 35’

PIAST: Feć [k] – Fesser, Dyczek (62.Kozołup), Michoń, Słonecki, Łoziński (76.Kampa), Wawrzyniak (63.Kurzeja), Jakubczak, Korchut, Dawid Wolny, Daniel Wolny (63.Semik).
Rezerwowi: Kukuczka, Wdowik.
Trener: Dariusz KANIUKA.
Stroje: białe koszulki z pionowymi, niebiesko-czerwonymi pasami – białe spodenki – białe getry.

NKS START: Węglarski – Krystian Błach, Zalwert, Żołnowski (80.J.Gąska), Łątka (86.Płaza) – Biliński, Szpak [k] – Jordan (46.Lizak), Bonar, Urbański – Smolarczyk (65.Drapiewski).
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje: czarne (z czerwonymi wypustkami).

Sędziowali: Piotr Skoczylas (jako główny) oraz Tomasz Barański i Piotr Zroślak (wszyscy KS Częstochowa).

Żółte kartki: Dyczek (13.), Dawid Wolny (78.) – Szpak (42.).