Start Namysłów - Polonia Łaziska G. 0-2

Odsłony: 21537

Wielka Sobota radosna tylko dla gości ze Śląska, którzy z namysłowskiej murawy podnieśli 3 punkty. Polonia z Łazisk Górnych wygrała dziś ze Startem 2-0, w ten sposób

do ostatniej kolejki fazy zasadniczej pozostając w grze o grupę mistrzowską. Nasz zespół zanotował natomiast trzecią z rzędu porażkę do zera, choć pierwsze 45 minut wcale nie wskazywało, że końcowy rezultat będzie dla kibiców rozczarowujący. Podopieczni Bogdana Kowalczyka posiadali wówczas lekką przewagę w grze, lepiej wyglądając w organizacji ataku pozycyjnego. Goście przeprowadzali natomiast zgrabniejsze kontrataki.
Po zmianie stron taktyczny plan namysłowian w ciągu kwadransa legł w gruzach. Katem Startu okazał się Mateusz Majsner, który na przestrzeni 10 minut dwukrotnie trafił do siatki. Po utracie drugiego gola gospodarze stracili nieco koncept na grę, a usatysfakcjonowani wynikiem goście spokojnie kasowali nasze próby ataków. Święta Wielkanocne w zdecydowanie lepszych nastrojach spędzą więc łaziszczanie.
Obszerną relację z meczu zamieścimy w najbliższym czasie. [KK]

Namysłów, dn. 19.04.2014 r. (sobota) – godz. 13:00
21. kolejka III ligi opolsko-śląskiej, gr. północna (klasa rozgrywkowa nr 4)

NKS START NAMYSŁÓW – POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0-2 (0-0)

0-1 Majsner 50’
0-2 Majsner 60’ głową

NKS START: Węglarski – Krystian Błach (90.J.Gąska), Zalwert, Żołnowski, Łątka – Jordan (70.Urbański), Szpak [k], Bonar, Biliński (81.Drapiewski), Kamil Błach – Smolarczyk (85.Lizak).
Rezerwowi: Płaza.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje: czarne (z czerwonymi wypustkami).

POLONIA: Miś – Suchecki, Gersok, Mazur [k], Króliczek, Kruk (83.Widuch), Rączka, Mazurek (87.Rybak), Kaczmarczyk (63.Paszek), Majsner (80.Jarnot), Mieszczak.
Rezerwowi: Śmiłowski, Antosz.
Trener: Rafał BOSOWSKI.
Stroje: żółte koszulki – czarne spodenki – żółte getry.

Sędziowali: Maciej Gaczyński (jako główny) oraz Przemysław Ślizak i Marcin Jakowenko (wszyscy KS Bielsko-Biała).

Żółte kartki: Szpak (9.), Kamil Błach (68.) – Kruk (45.), Mazur (90+2.).