Stal Brzeg - Start Namysłów 3-0

Odsłony: 16984

Bolesną porażką zakończył się ostatni mecz kontrolny w wykonaniu piłkarzy Startu Namysłów. Czerwono-czarni ulegli IV-ligowej Stali aż 0-3, choć z przebiegu gry na tak

niekorzystny wynik nie zasłużyli. Faktem jest, że nasz zespół wszedł w mecz niemrawo, co zemściło się już w 7’, gdy doświadczony Rabanda główkował do siatki. Z każdą kolejną minutą podopieczni Bogdana Kowalczyka grali jednak coraz konsekwentniej, długimi fragmentami będąc w posiadaniu piłki. Z naszych zapędów pod bramkę rywali niewiele jednak wynikało.
Po zmianie stron namysłowianie nadal kontrolowali grę, stwarzając sobie coraz groźniejsze sytuacje. W dobrych sytuacjach znalazł się dwukrotnie Samborski, jednak nie zdołał pokonać Raczkowskiego. Zemściło się to w ciągu 5-ciu minut, gdy najpierw Michalak (69’), a później Kulczycki (74’) podwyższyli prowadzenie żółto-niebieskich. Oszołomieni dwoma „gongami” goście podjęli jeszcze próbę uzyskania bramki honorowej, jednak ich starania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.
Szczegółową relację z brzeskiego test-meczu zamieścimy niebawem. [KK]

Brzeg, dn. 08.03.2014 r. (sobota) – godz. 14:00
mecz sparingowy nr 7

STAL BRZEG – NKS START NAMYSŁÓW 3-0 (1-0)

1-0 Rabanda 7’ głową
2-0 Michalak 69’
3-0 Kulczycki 74’

STAL: Raczkowski – Domański (69.Libecki), Józefkiewicz, Ożóg (60.Kotecki), Strząbała, Kulczycki, Michalak (78.Łobodziec), Raczyński (84.Gutwiński), Nesterów, Fabiszewski (74.Pączek), Rabanda.
Trener: Sebastian SOBCZAK.

NKS START: Kuleszka (46.Węglarski) – Krystian Błach (74.J.Gąska), Zalwert, Lizak (78.Zajączkowski), Kamoś (54.Łątka, 68.Płaza) – Szpak – Jordan (71.Pukas), Bonar, Drapiewski (54.Biliński), Kamil Błach – Samborski.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.

Sędziowali: Janusz Joniec (jako główny) oraz Tadeusz Kinasiewicz i Daniel Bieńkowski (wszyscy KS Opole).