Skalnik Gracze - Start Namysłów 1-2

Odsłony: 18004

Dopiero w czwartym meczu kontrolnym piłkarze namysłowskiego Startu zanotowali pierwsze zwycięstwo. W dzisiejszej grze w Brzegu czerwono-czarni 2-1 pokonali

wymagającego Skalnika Gracze (3. pozycja w IV lidze opolskiej). Nasz zespół prowadzenie objął tuż przed przerwą (41’), po przytomnym zachowaniu Jordana. Co istotne, w I połowie namysłowianie prowadzili grę, natomiast zielono-czarno-żółci grali bardzo asekuracyjnie.
Po zmianie stron na boisku więcej było chaosu, niż składnej gry, jednak to wtedy padły dwa kolejne gole. Stan meczu w 51’ wyrównał Szypuła, wykorzystując niezdecydowanie naszej defensywy. Natomiast decydujący o zwycięstwie Startu gol padł w 84’, po tym jak Marek Pukas sfinalizował podanie Kamila Smolarczyka.
Szczegółową relację z meczu zamieścimy w najbliższym czasie. [KK]

Brzeg, dn. 15.02.2014 r. (sobota) – godz. 12:00
mecz sparingowy nr 4

SKALNIK GRACZE – NKS START NAMYSŁÓW 1-2 (0-1)

0-1 Jordan 41’ (bez asysty)
1-1 Szypuła 51’ głową
1-2 Pukas 84’ (asysta Smolarczyk)

SKALNIK: G.Bąk (46.Klimsz) – Wasilewski (46.Stojko), Rogan, Jankowski, Bernacki (46.Płaza), Czajkowski, Paciorek, Gibała, Mroziński (46.Kuśmiruk), Szypuła (81.Wasilewski), Maryszczak.
Trener: Grzegorz KUTYŁA.

NKS START: Kuleszka – Krystian Błach, Żołnowski, Biliński, Łątka – Szpak (62.Drapiewski) – Jordan (66.Smolarczyk), Drapiewski (46.Włoszczyk), Wilczyński (9.Bonar), Samborski – Smolarczyk (46.Pukas).
Trener: Bogdan KOWALCZYK.

Sędziowali: Andrzej Treliński (jako główny) oraz Janusz Joniec i Paweł Kciuk (wszyscy KS Opole).