OKS Olesno - Start Namysłów 2-1

Odsłony: 19223

W trzecim meczu kontrolnym namysłowski Start zanotował trzecią porażkę. Dziś podopieczni Bogdana Kowalczyka zmierzyli się na sztucznej murawie z drużyną OKS-u Olesno,

wiceliderem IV ligi opolskiej. Czerwono-czarni po dosyć ciekawym meczu ulegli 1-2. Nasz zespół dobrze zaprezentował się zwłaszcza przed przerwą. Chcąc jednak sprawdzić różne ustawienia, w drugich 45 minutach szkoleniowiec dokonał jedenastu zmian, tak wśród zawodników, jak i ich pozycji na boisku. Sytuację tę zdołali wykorzystać oleśnianie i po ostatnim gwizdku to oni mogli mieć powody do pełnej satysfakcji.
W namysłowskich barwach mogliśmy zobaczyć dwóch zawodników testowanych. W bramce był nim Grzegorz Węglarski (to zawodnik wrocławskiego Polaru, który ostatnio występował w Ślęzie). Z kolei na pozycji lewego obrońcy wystąpił Witold Kamoś (Polonia Kępno).
Szczegółową relację z zawodów zamieścimy w najbliższym czasie. [KK]

Kluczbork, dn. 08.02.2014 r. (sobota) – godz. 13:00
mecz sparingowy nr 3

OKS OLESNO – NKS START NAMYSŁÓW 2-1 (0-1)

0-1 Samborski 25’ (bez asysty)
1-1 Obaka 62’ głową
2-1 Piątek 80’

OLESNO: Kościelny (46.Halski) – Bejm (46.Jainta), Woźny, Pawelec, Trawiński (46.Brzenska), Czechowicz (46.Wnuk), Świerc (46.Pietrzak), Kubacki, Kożuchowski (46.Jasina), Jeziorowski (58.Obaka), B.Kowalczyk (46.Piątek).
Rezerwowi: -.
Trener: Grzegorz KRAWCZYK.

NKS START: Kuleszka (46.Węglarski) – Urbański (69.Biliński), Zalwert (46.Smolarczyk), Lizak (69.Samborski), Kamoś (69.Kamil Błach) – Żołnowski – Jordan (46.Pukas), Wilczyński (46.Drapiewski), Biliński (46.J.Gąska, 76.Kamoś), Kamil Błach (46.Krystian Błach) – Samborski (46.P.Pabiniak).
Trener: Bogdan KOWALCZYK.

Sędziowali: Jacek Babiarz (jako główny) oraz Radosław Filarski i Tomasz Felusiak (wszyscy KS Kluczbork).