Polonia Łaziska G. - Start Namysłów 2-0

Odsłony: 20567

Czwartą porażkę z rzędu zanotował dziś nasz zespół. Czerwono-czarni ulegli dziś 0-2 Polonii Łaziska Górne. Podopieczni Bogdana Kowalczyka rozegrali całkiem niezły

mecz, jednak bramki stracili po indywidualnych błędach defensorów i dlatego zostali z niczym.
Pierwsze 45 minut było wyrównane. Gospodarze objęli prowadzenie już w 6’, po tym jak precyzyjnym strzałem po ziemi z linii pola karnego (w „długi róg”) popisał się Mieszczak. W 43’ sytuacja miejscowych mocno się jednak skomplikowała, gdyż czerwony kartonik (za kopnięcie bez piłki Bonara) zobaczył Staszowski.
W II połowie stroną prowadzącą grę byli namysłowianie. Poloniści skupili się na destrukcji, czyhając na okazję do kontrataków. Po jednym z nich w 77’ Mazurek z bliska dzióbnął piłkę i ta zatrzymała się dopiero w siatce. W tym momencie wiadomo było, że 3 punkty zostaną w Łaziskach Górnych.

Łaziska Górne, dn. 05.10.2013 r. (sobota) – godz. 15:30
10. kolejka III ligi opolsko-śląskiej, gr. północna (klasa rozgrywkowa nr 4)

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE – NKS START NAMYSŁÓW 2-0 (1-0)

1-0 Mieszczak 6’
2-0 Mazurek 77’

POLONIA: Gocyk – Staszczak, Gersok [k], Króliczek, Suchecki, Wleciałowski, Staszowski, Antosz (71.Kuraś), Mazurek (85.Badura), Majsner (86.Wiśniewski), Mieszczak.
Rezerwowi: Miś, Suchy, Fabian, Rutkowski.
Trener: Piotr MLECZKO.
Stroje: żółte koszulki – czarne spodenki – żółte getry.

NKS START: Kuleszka – Zalwert, Lizak, Szpak, Kamil Błach – Zajączkowski, Bonar, Biliński, Krystian Błach (76.Wilczyński) – Samborski [k2], P.Pabiniak [k1] (90.J.Gąska).
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje: czerwone koszulki – czarne spodenki – czerwone getry.

Sędziowali: Łukasz Sowada (jako główny) oraz Marek Kantor i Dariusz Kochanek (wszyscy KS Opole).

Żółta kartka: Suchecki (88.).

Czerwona kartka: Staszowski (43.)