Po-Ra-Wie Większyce - Start Namysłów 0-2

Odsłony: 22841

Planowe zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze namysłowskiego Startu w Większycach. Pucharową konfrontację z przedstawicielem „okręgówki” czerwono-czarni

zaczęli z ostrym przytupem, już po 5 minutach prowadząc dwoma golami. Ustawiony na początku mecz stracił nieco na atrakcyjności, gdyż gospodarze, mimo podejmowanych prób, nie byli w stanie wyrządzić gościom większej szkody. Nasz zespół kontrolował boiskowe wydarzenia, choć z każdą upływającą minutą tempo gry nieco siadało. Najważniejsze, że w drogę powrotną chłopcy udali się ze świadomością spokojnie wywalczonego awansu.
W kolejnej rundzie podopieczni Bogdana Kowalczyka zmierzą się na wyjeździe z A-klasową Victorią 1900 Łany, a mecz ten odbędzie się dopiero w listopadzie (23.11.br. o godz. 13:00).
Szczegóły rywalizacji z Po-Ra-Wiem zamieścimy w najbliższym czasie. [KK]

Większyce, dn. 04.09.2013 r. (środa) – godz. 17:30
1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

PO-RA-WIE WIĘKSZYCE – NKS START NAMYSŁÓW 0-2 (0-2)

0-1 Zalwert 1’ (asysta Janda)
0-2 P.Pabiniak 5’ (asysta Zajączkowski)

PO-RA-WIE: Bil – A.Drewienkowski, Stelmach, Jośko, Ł.Piechula, Szyndzielorz, Gorzkowski (83.Fronczyński), M.Drewienkowski (58.Szendzielorz), K.Stachura [k], Tracz, Menz (72.Kaboth).
Rezerwowi: Kopiczko, Kamiński.
Trener: Ryszard KASPERSKI.
Stroje: białe.

NKS START: Kuleszka – Janda, Lizak, Żołnowski, Kamil Błach – Zalwert, Zajączkowski (55.Szpak), Bonar (72.J.Gąska), Krystian Błach – P.Pabiniak [k], K.Smolarczyk (81.Biliński).
Rezerwowi: Rozmus, Wolny.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje: czerwone koszulki – czarne spodenki – czerwone getry.

Sędziowali: Jacek Słobodzian (jako główny) oraz Paweł Nakonieczny i Grzegorz Chmura (wszyscy KS Nysa).

Żółte kartki: Menz (21.) – Bonar (58.), Szpak (85.).