Górnik Wesoła - Start Namysłów 3-0

Odsłony: 25888

Nie udał się namysłowianom wyjazd do wicelidera grupy północnej III ligi. Miejscowy Górnik z dzielnicy Wesoła pokonał nasz zespół 3-0, wynik ustalając już do przerwy.

Dramat czerwono-czarnych nastąpił w najmniej oczekiwanym momencie, gdy ten podjął już wyrównaną walkę z gospodarzami. Między 22’, a 29’ podopieczni Bogdana Kowalczyka stracili 3 gole (to było 7 zabójczych minut) i już do końca pierwszej połowy nie mieli na murawie nic do powiedzenia. Górnicy grali wówczas z rzadko oglądanym na boiskach III ligi rozmachem.
Po zmianie stron Start podjął walkę z ekipą Wesołej, jednak mimo kilku prób nie udało mu się choćby raz trafić do siatki. Natomiast miejscowi nie atakowali już z takim polotem jak przed przerwą, choć i oni mogli pokusić się o kolejne gole.
Szczegółową relację ze spotkania zamieścimy w najbliższym czasie. [KK]

Mysłowice, dn. 31.08.2013 r. (sobota) – godz. 17:00
5. kolejka III ligi opolsko-śląskiej, gr. północna (klasa rozgrywkowa nr 4)

GÓRNIK WESOŁA – NKS START NAMYSŁÓW 3-0 (3-0)

1-0 A.Lesik 22’ rzut karny
2-0 Stokłosa 25’
3-0 Thiam 29’

GÓRNIK: Tomaszewski – Nawrocki, Buchcik, Wujec [k], Czapla (87.Koniarek), Stokłosa, Sarzała (73.Tuleja), A.Lesik, Haftkowski (67.Smarzyński), Thiam (59.Jaskiernia), Hendel.
Rezerwowi: Matras, Waluś.
Trener: Sebastian GOLDA.
Stroje: białe koszulki – białe spodenki – biało-czarne getry.

NKS START: Rozmus – Zalwert (81.Drapiewski), Lizak, Żołnowski, Łątka – Bonar (87.J.Gąska), Szpak, Zajączkowski (46.Janda), Kamil Błach – P.Pabiniak [k] – K.Smolarczyk (68.Krystian Błach).
Trener: Bogdan KOWALCZYK.
Stroje:
czerwone koszulki – czarne spodenki – czerwone getry.

Sędziowali: Marcin Miśta (jako główny) oraz Mariusz Gorczyca i Michał Kałuża (wszyscy KS Sosnowiec).

Żółta kartka: Thiam (35.).