Strzelińskie fotografie

Odsłony: 8516

Każdy sukces, to powód do zadowolenia, nawet w meczach sparingowych. W sobotę czerwono-czarni zagrali w Strzelinie z Nysą Kłodzko.

To reprezentant wałbrzyskiej klasy okręgowej, który na finiszu niedawno zakończonego sezonu w dramatycznych okolicznościach zaprzepaścił szansę na awans do IV ligi. Mecz ten miał dwa oblicza. Do przerwy tempo gry nie było zbyt wysokie i przed zmianą stron wynik był remisowy (1-1). W drugiej połowie grający odświeżonym składem namysłowianie szybko objęli prowadzenie, które później podwyższali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Startu Namysłów 4-1, a łupem brakowym solidarnie podzielili się Paweł Sarnowski oraz Patryk Pabiniak (strzelili po 2 bramki). Z kolei 3 asysty zapisał na swoje kontro Rafał Samborski. Był to drugi test-mecz NKS-u w letnim okresie przygotowań i jednocześnie druga wygrana.

Gratulując piłkarzom sukcesu, cieszymy się, że na meczu pojawił się też reporter portalu Nysy Kłodzko, Pan Dawid Broniszewski, który m.in. wizualnie udokumentował przebieg sobotniej rywalizacji. Internauci zainteresowani zapoznaniem się z fotkami mogą je znaleźć na stronie www.nysa.klodzko.pl lub klikając TUTAJ. Wiadomo, że przy okazji gier kontrolnych fotoreporterzy raczej rzadko pojawiają się na murawie, dlatego tym bardziej zachęcamy kibiców do obejrzenia przygotowanej galerii. [KK]

Fot.: W sobotnie popołudnie rozegrano w Strzelinie ciekawy sparing. Zagrały w nim jedenastki Nysy Kłodzko (niebieskie stroje) oraz namysłowskiego Startu (na czerwono). Lepsi okazali się czerwono-czarni, pokonując rywali 4-1.