Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Pakiet multimediów, jakiego jeszcze nie było!

Odsłony: 8735

Na początku tygodnia awizowaliśmy naszym internautom, że spotkanie Startu Namysłów z kędzierzyńskim Chemikiem spotkało się z dużym – jak na lokalne warunki – zainteresowaniem mediów. Nie chodzi jednak o tradycyjne media sportowe, ale zasadniczo zajmujące się sprawami ze sportem związanymi pośrednio. O rywalizacji na boisku napisaliśmy już prawie wszystko (tu informacja: w czwartek dorzucimy Wam jeszcze wywiady z trenerami) i na tym moglibyśmy poprzestać. Niedosyt byłby jednak zbyt duży, bo przecież wiadomo, że to klimat stworzony przez kibiców obu zespołów ściągnął niestandardowych obserwatorów i reporterów z Polski. A skoro powiedzieliśmy „A”, galerią, którą specjalnie dla naszego portalu przygotował Pan Mateusz Porzucek (na co dzień to fotoreporter portalu www.slasknet.com – patrz news z 15.03.), to nie może zabraknąć kolejnych liter alfabetu.

No to zaczynamy. Przed Wami pakiet multimediów, jakiego jeszcze na naszym portalu nie serwowaliśmy! Najpierw zachęcamy do zapoznania się z fotogalerią opracowaną przez przedstawiciela kibicowskiego portalu www.stadionowioprawcy.net. Niejaki NI-FO skupił się oczywiście na tym, co działo się na trybunach i trzeba przyznać, że efekt jest imponujący. Obrazy wykonane przez niego możecie zobaczyć TUTAJ.

Drugi zestaw zdjęć opublikowano na stronie www.12zawodnik.pl. Nazwa witryny i w tym przypadku jest dosyć jednoznacznie wskazuje, że chodzi o trybuny. Autora zdjęć nie znamy ani z nazwiska, ani z pseudonimu. Ale wiemy, że to druga wizyta tej anonimowej dla nas postaci na namysłowskim stadionie (poprzednim razem fotografik „12-tego zawodnika” także uwieczniał na fotkach mecz z kędzierzynianami – przyp. aut.). Skądinąd z bardzo rzetelną, efektowną i skrupulatną pracą zdjęciową możecie zapoznać się TUTAJ.

Fot.: Bez dwóch zdań powyższa fotka, to jedno z najlepszych ujęć sobotniego hitu kibicowskiego, który odbył się w Namysłowie.
[zdjęcie: Zuzanna Walczak]

 

A to nie wszystko, gdyż kolejny materiał o meczu Startu z Chemikiem przygotowała kobieta! Osobą tą jest Pani Zuzanna Walczak, groundhopperka, pasjonatka futbolu oraz autorka bloga www.wezmnienamecz.pl. Pani Zuzanna skupiła się nie tylko na warstwie zdjęciowej, ale również na opisie tego, co działo się na trybunach. Mamy więc do czynienia z formą naprawdę ciekawego reportażu. Męski punkt widzenia futbolu jest nam w większości znany. No to przekonajcie się, jak batalia namysłowsko-kędzierzyńska wyglądała z kobiecej perspektywy. Po szczegóły odsyłamy TUTAJ.

Mamy też dla Was iście szampański deser, bo tym jest z pewnością relacja filmowa! Zadbał o to Pan Daniel Tarchała, człowiek-instytucja Radia Sud z… Kępna. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że ekipa reporterska z sąsiedniego powiatu wybrała się na sobotnie spotkanie. A tym większe nasze uznanie (i podziękowania!), że przecież z kępińskiego punktu widzenia rejestrowano mecz rozgrywany w innym województwie (słabszym z geografii przypominamy, że miasto, w którym piłkarski prym wiedzie Polonia leży w granicach Wielkopolski). Kilkuminutowy reportaż szczególnie do gustu przypadnie – a jakże – kibicom, bo to ich popisy w niemałym stopniu wypełniają świetnie zmontowany materiał. No to żeby nie przedłużać, od razu odsyłamy do linku umieszczonego pod tekstem. [KK]

P.S. Dziękujemy wymienionym w tekście reporterom za świetnie wykonaną robotę oraz możliwość zalinkowania efektów końcowych ich pracy. Dzięki Wam do wszystkich materiałów będziemy wracać (nawet po latach) z nieukrywaną satysfakcją.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy