Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

PILNE: Mecz Startu odwołany!

Odsłony: 3503

W ostatnich dniach kibice na Opolszczyźnie z troską spoglądali w niebo. Wszystko przez nagłe opady śniegu z deszczem, które na początku tygodnia zamieniły boiska w płyty bardziej przypominające bagno, niż nawierzchnię umożliwiającą grę w piłkę nożną. Przez moment wydawało się, że w związku z tym Wydział Gier Opolskiego ZPN nie będzie miał wyjścia i odwoła zaplanowaną na sobotę inaugurację wiosny IV ligi opolskiej. Praktycznie od środy każdy z klubów na bieżąco weryfikował możliwość gry, dnia dzisiejszego nie wyłączając. Zrobili to też działacze związkowej centrali i ostatecznie w godzinach przedpołudniowych wystosowali oficjalny komunikat w tej sprawie. Treść komunikatu prezentujemy w całości:

Wydział Gier informuje, iż z uwagi na zły stan boiska zostają odwołane dwa mecze IV ligi opolskiej –SALTEX zaplanowane na dzień 05.03.2016 r., tj.
1. KS Sparta Paczków – LKS Skalnik Gracze;
2. LZS KS Starowice Dolne – NKS START Namysłów.
Powyższe spotkania zostaną rozegrane w dniu 20.04.2016 r. o godzinie 17:00.
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż pozostałe spotkania 18 kolejki, IV ligi opolskiej – SALTEX oraz Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym OZPN odbędą się zgodnie z harmonogramem”
.

Niestety, mimo cichej nadziei, że jednak się uda, ostatecznie nasz mecz w Grodkowie z LZS-em Starowice został odwołany. Na szczęście coach Bartosz Medyk wraz z działaczami nie zamierzali czekać z założonymi rękami, w międzyczasie próbując domówić sparing w trybie awaryjnym. I to się udało, z czego możemy się tylko cieszyć. Zaskoczeniem dla kibiców może być jedynie fakt, że dojdzie do niego jeszcze dziś! O godz. 19:30 zagramy w Opolu ze Skalnikiem Graczem, czyli drużyną, której przepadła inauguracja ze Spartą w Paczkowie.

Oczywiście zapowiedź meczu z graczanami niebawem pojawi się na stronie. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy