Skrót z Kępna

Odsłony: 9154

Namysłowscy kibice lekko odetchnęli po piątkowym meczu kontrolnym, bo ich czerwono-czarni pupile zeszli z murawy w roli zwycięzców. Drugi sukces w zimowym okresie przygotowawczym przypadł w meczu z kępińską Polonią, z którą zmierzyliśmy się na jej terenie. Suchy wynik (3-1) mógłby wskazywać na dosyć spokojne zwycięstwo NKS-u, tymczasem wcale tak nie było. Miejscowi przez pierwsze 20 minut ostro natarli na namysłowian, jednak pod bramką mieli sporego pecha (m.in. dwukrotnie uderzając w słupek). A że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, to i na przerwę (osiągając przewagę od wspomnianej 20 minuty) z dwubramkowym zapasem zeszli podopieczni Bartosza Medyka. A gdy tuż po zmianie stron nasz zespół dołożył trzeciego gola, byliśmy już wyraźnie uspokojeni. Taki rezultat nie dawał jednak spokoju gospodarzom, którzy nie zamierzali się poddawać. Ich ataki i starania przyniosły skutek dopiero w ostatniej minucie. Ale zanim gola poloniści strzelili (honorowego), chwilę wcześniej trafili w… słupek.

Dziś mała niespodzianka dla kibiców związana z potyczką Polonia - Start. W imieniu Pana Damiana Tarchały, prowadzącego kępińskie Radio SUD, zapraszamy do zapoznania się ze skrótem video przygotowanym po piątkowej rywalizacji. Materiał (wraz z pomeczowymi wywiadami) znajdzie pod tekstem. Serdecznie zapraszamy. [KK]