Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Odpisz 1% podatku na rzecz Startu

Odsłony: 9910

Już po raz dziewiąty zapraszamy wszystkich pracujących kibiców do wsparcia namysłowskiego Startu. Sprawa dotyczy oczywiście 1% podatku, który każdy z nas

może odpisać na dowolny cel w ramach Organizacji Pożytku Publicznego. Większość z Was dobrze wie, że obecnie nasz klub nie znajduje się w zbyt optymistycznej sytuacji finansowej. Dlatego tym bardziej zachęcamy do wsparcia, które... nic nas nie kosztuje. W wyjątkowy sposób proponujemy dołożyć swoją skromną cegiełkę do klubowych finansów. Jak wiadomo, początek Nowego Roku, to przeróżne obowiązki, które na nas spoczywają. W przypadku osób pracujących, do priorytetów należy rozliczenie się z fiskusem za rok poprzedni. Corocznie o tym przypominając, w imieniu Zarządu Klubu zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z możliwości przekazania 1% podatku na rzecz namysłowskiego Startu.

NKS Start Namysłów jest Organizacją Pożytku Publicznego wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000161765. Rozliczając się z fiskusem za 2015 r. możemy - bez żadnej straty dla swojej kieszeni - przekazać 1% podatku na rzecz DZIECI I MŁODZIEŻY trenującej w naszym NKS-ie. Dzięki osobom, które zdecydują się przekazać swój 1%, klub może zapewnić naszemu piłkarskiemu narybkowi lepszy sprzęt do gry i treningów oraz umożliwić wyjazd na obozy sportowe.

Co ważne i godne powtórzenia: pieniądze wskazane przez kibiców w ramach odpisu 1% podatku, zostaną spożytkowane tylko i wyłącznie na rzecz wszystkich grup młodzieżowych, które posiada Namysłowski Klub Sportowy „START”.

  Podmiot OPP:
Nazwa: Namysłowski Klub Sportowy „START”
Nr KRS: 0000161765
Adres: ul. Pułaskiego 5, 46-100 Namysłów
Województwo: opolskie
Powiat: namysłowski
Gmina: Namysłów
Miasto: Namysłów
Data nadania cechy OPP: 04.01.2005 r.
Konto: BS w WOŁCZYNIE/oddział NAMYSŁÓW
Nr konta: 32 8876 0009 0050 9792 2000 0001

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym, w kwocie podatku, który pobierany jest przez fiskusa, 1% możemy przekazać na dowolną instytucję pożytku publicznego zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym. W ten właśnie sposób możemy wspomóc działalność sportową dzieci i młodzieży, reprezentującą czerwono-czarne barwy. Jako podatników, nic nas to nie kosztuje. Nie dokładamy nawet grosza z własnego portfela! Jak to zrobić?

Aby wspomóc NKS Start należy:

1. Obliczyć swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu, a następnie odliczyć 1% od tego podatku. Przy wypełnianiu odpowiedniego formularza PIT (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28) w części zatytułowanej „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU”, w pozycji:

- nazwa OPP, wpisujemy: NAMYSŁOWSKI KLUB SPORTOWY "START"

- numer KRS, wpisujemy: 0000161765

- wnioskowana kwota, wpisujemy: kwotę obliczonego 1% podatku.

(Uwaga! Przy obliczaniu 1% podatku, kwotę zaokrąglamy do pełnych dziesiątek groszy w dół)

2. FORMULARZ PIT PRZEKAZUJEMY do właściwego Urzędu Skarbowego (w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2016 r.).

P.S. NKS Start, jako Organizację Pożytku Publicznego, możemy sprawdzić na stronie Departamentu Pożytku Publicznego: http://www.pozytek.gov.pl/

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy