Sobota na zdjęciach

Odsłony: 5849

Żal i uczucie ogromnego niedosytu towarzyszą piłkarzom i kibicom namysłowskiego Startu. W sobotę nasz zespół do przerwy prowadził dwoma golami

na boisku zdecydowanego lidera IV ligi opolskiej, a jednak po końcowym gwizdku zszedł z murawy pokonany. Determinacja brzeżan została po przerwie przełożona na trzy trafienia i ostateczny ich sukces 3-2. Rywalom należy pogratulować wygranej, która na pewno nie przyszła łatwo. Czerwono-czarnym należą się z kolei brawa za współudział przy stworzeniu piłkarskiego thrillera. Szkoda, że bez happy endu...

W imieniu oficjalnej witryny gospodarzy zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, jaką przygotowano po spotkaniu Stal Brzeg – Start Namysłów. Fotografie obejrzeć można pod TYM linkiem. Obejrzyjcie weekendowy hit futbolowy w wydaniu „obrazkowym”. [KK]

Fot.: Mecze Stali Brzeg ze Startem Namysłów (na zdjęciu) ostatnio obfitowały w emocje. Sobotni mecz wpisał się w tę tendencję znakomicie, bo piłkarze obu jedenastek zafundowali kibicom niesamowity horror. I tylko z naszej perspektywy szkoda, że cała pula przypadła gospodarzom, którzy odwrócili losy meczu i ze stanu 0-2 doprowadzili do zwycięstwa 3-2. [zdjęcie: www.stalbrzeg.futbolowo.pl]