Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Podobni?

Odsłony: 18423

Zima, której... nie mamy za oknem, powoduje w ludziach dziwne zachowania. Jedni cieszą się, że zamiast kilkunastu stopni na minusie i tyluż centymetrów

śniegu, mogą spacerować w niemal wiosennej aurze. Inni martwią się, co przyniosą kolejne tygodnie i czy aby łagodna temperatura teraz, nie okaże się preludium do ataku mrozu w kolejnych tygodniach. Najbardziej zaniepokojeni są jednak kibice w niższych klasach rozgrywkowych, mając w pamięci ubiegłoroczną aurę, która rundę wiosenną opóźniła o cały miesiąc. Mówią, że nic dwa razy się nie zdarza, dlatego miejmy nadzieję, że tak rzeczywiście będzie.

Przerwę w rozgrywkach wypełniamy różnego rodzaju materiałami i zestawieniami. Dziś kolejny tekst, znacznie jednak odbiegający od przyjętych standardów. W końcu jak napisaliśmy, dziwna zima, to i nietypowe pomysły. To tekst z „mrugnięciem okiem”, czyli w lekkim i umownym tonie. A jakim? O tym poniżej.

Wielu kibiców co tydzień obserwuje ligowe zmagania piłkarzy. Tak w topowych ligach jak i rozgrywkach kompletnie amatorskich. I pewnie każdemu z nas zdarzyło się choćby raz stwierdzić, że dany piłkarz jest bardzo podobny do znanej powszechnie gwiazdy. Nie tylko futbolowej, ale także w innych dziedzinach życia. Postanowiliśmy przyjrzeć się w tym względzie namysłowskim piłkarzom i jeden (na razie) przypadek uznaliśmy, jako spełniający warunki podobieństwa. O kim mowa?

Wojciech WILCZYŃSKI Javier HERNANDEZ

Proszę spojrzeć na prezentowane fotografie. Nie wiemy jak naszym internautom, ale nam wydaje się, że podobieństwo między Wojtkiem Wilczyńskim, a Javierem Hernandezem jest bardzo duże. I bynajmniej nie mamy na myśli wieku, bo tu obu zawodników dzieli 5 lat. Wojtek za kilkanaście dni skończy 21 lat, natomiast popularny „Chicharito” w Dzień Dziecka obchodził będzie 26. urodziny. Oprócz podobieństwa wizualnego, obaj dosyć regularnie przywdziewają też… czerwoną koszulkę. Znany nam doskonale „Wilu” ubiera oczywiście koszulkę NKS-u, z kolei reprezentant Meksyku zakłada t-shirt „Czerwonych Diabłów” z Manchesteru. Co ciekawe, Chicharito pojawił się w MU dokładnie w tym samym czasie, co Wojtek w seniorach Startu (czyli w połowie 2010 r.)!

Mamy świadomość, że znajdą się osoby, które nasze postrzeganie podobieństwa zanegują. Ale pamiętajcie, że to tylko zabawa. Dlatego aby nie poprzestać na jednym namysłowskim przypadku, zapraszamy do wskazywania kolejnych – Waszym zdaniem – podobieństw czerwono-czarnych piłkarzy do znanych postaci futbolu, sportu, filmu, muzyki czy polityki. Każdej ciekawej propozycji przyjrzymy się z uwagą. Warunkiem jest oczywiście podobieństwo piłkarza z aktualnej kadry NKS-u. Dodajmy, że dla fanów z najtrafniejszymi typami ufundujemy wejściówki na premierowy mecz naszego klubu w zbliżającej się rundzie wiosennej (29 marca br. z LZS Piotrówką na Stadionie Sportowym w Namysłowie). Nie czekajcie. Na Wasze typy czekamy w formie wpisu pod dzisiejszym materiałem. Zapraszamy do zabawy! [KK]

P.S. Zdjęcie Javiera "Chicharito" Hernandeza wykorzystaliśmy z portalu http:// www.studentnews.co.za

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
11 Komentarze | Dodaj własne