Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Zadaj pytanie trenerowi

Odsłony: 9940

Dla namysłowskich fanów futbolu mijające 12 miesięcy okazało się sporą huśtawką nastrojów. To oczywiście efekt uzyskiwanych przez naszych piłkarzy wyników.

W pierwszym półroczu 2013 roku czerwono-czarni heroiczną walką dokonali niemożliwego - utrzymali się w III lidze opolsko-śląskiej (choć trzeba dodać, że z dużą pomocą... modyfikowanego w trakcie rozgrywek regulaminu). Wydawało się więc, że chłopcy - niejako za ciosem - nie gorzej prezentować się będą również w pierwszej rundzie bieżących rozgrywek. I rzeczywiście, początek sezonu dawał nam spore podstawy do optymizmu. Jednak po osiągnięciu pułapu 10 punktów zespół zaciął się i 9 ostatnich meczów o punkty przegrał. Na przerwę zimową gracze Startu udali się zajmując 10. lokatę w grupie północnej, z niewielkimi szansami na utrzymanie się w III lidze wiosną. Nie należy jednak przesadnie załamywać rąk z tego powodu, bo dziś ważniejsze od sukcesów sportowych jest utrzymanie... przy życiu drużyny w ogóle. Nie jest bowiem tajemnicą, że NKS przechodzi poważny kryzys organizacyjno-finansowy.

Mimo piętrzących się trudności wierzymy, że namysłowski Start zdoła przetrwać ciężki okres, a działacze swoją aktywnością zdołają zbudować kapitał pozwalający na dalszą sportową rywalizację. Na pewno rywalizacja w III lidze nie jest jeszcze całkowicie przegrana. A przecież nie zapominajmy też o wojewódzkim Pucharze Polski, gdzie nasz zespół znajduje się w szerokim gronie faworytów.

Punkt widzenia kibiców często różni się od postrzegania rzeczywistości przez drugą stronę. Dlatego wzorem lat poprzednich, zapraszamy do współuczestniczenia w tworzeniu wywiadu-rzeki. Z kim? Oczywiście ze szkoleniowcem Startu, Panem Bogdanem Kowalczykiem. Pytania, które chcieliby Państwo zadać naszemu trenerowi, prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można również przekazywać je poprzez Gadu-Gadu (nr 1328450) lub wpisując pod dzisiejszym artykułem. Zakładamy, że każdy sympatyk „Dumy Namysłowa” ma swoje przemyślenia na temat gry oraz funkcjonowania zespołu na przestrzeni ostatniego roku. Naszego coacha możecie odpytać nawet w najbardziej drażliwej kwestii. Możemy oficjalnie zakomunikować, że B. Kowalczyk zgodził się już, aby stanąć w ogniu... pytań kibiców. Podzielcie się więc swoimi wątpliwościami, oczekiwaniami lub innymi aspektami związanymi z popularnym NKS-em. Gwarantujemy, że każde (sensowne, nie wulgarne) pytanie, które do nas dotrze, zostanie zadane Panu Kowalczykowi.

Na pytania czekamy do 22 grudnia br. Zainteresowanych informujemy, że wspomnianą rozmowę zamierzamy przeprowadzić w okresie świąteczno-noworocznym. Raz jeszcze więc zapraszamy do współpracy przy tworzeniu wywiadu-rzeki. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy