Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Kto wygra III ligę?

Odsłony: 10177

Z uwagi na sporo bieżących tekstów, przez długi czas nasza rubryka „Sonda” pozostawała w hibernacji. Dziś chcielibyśmy ją nieco odświeżyć, proponując kibicom wyrażenie opinii

w dosyć istotnej kwestii. Tym razem wątek nie dotyczy namysłowskiego Startu, choć z punktu widzenia III-ligowej kampanii, jest bardzo istotny. Rozgrywki powoli zbliżają się do półmetka, w związku z czym prosimy kibiców o odpowiedź na pytanie: „Kto wygra III ligę?”. Od razu uszczegóławiamy, że nasze pytanie dotyczy tego, kto po ostatnim meczu sezonu zajmie 1. miejsce w grupie mistrzowskiej. Pamiętać bowiem należy, że mistrza grupy mistrzowskiej na Śląsku i Opolszczyźnie czekać jeszcze będą dwustrefowe baraże. W I etapie nasz mistrz zmierzy się w dwumeczu ze zwycięzcą grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Natomiast lepszy we wspomnianej parze zagra decydujący bój (też mecz i rewanż) ze zwycięzcą rywalizacji między mistrzem III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, a mistrzem grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej.

Które ekipy będziecie mieć do wyboru w naszej sondzie? To 5 klubów (Skra Częstochowa, Górnik Wesoła, Nadwiślan Góra, Rekord Bielsko-Biała i BKS Stal Bielsko-Biała) oraz jedno wskazanie grupowe (inny klub). Szczegóły znaleźć możecie w prawym panelu naszego portalu.

Przy okazji krótko podsumujemy naszą ostatnią sondę. W połowie września pytaliśmy, który z namysłowskich piłkarzy zostanie najlepszym strzelcem Startu w bieżącym sezonie? Wybór zawodników nie był wielki, gdyż ograniczyliśmy się do dwóch nazwisk i jednego wskazania ogólnego. I okazało się, że trafiliśmy w dziesiątkę, bowiem na Rafała Samborskiego (zwycięzcę sondy) głosowało 46,7% kibiców (64 głosy). Pozycja nr 2 przypadła natomiast Patrykowi Pabiniakowi. Według sympatyków jedenastki z Pułaskiego, szanse naszego super-strzelca na zdystansowania „Sambora” wynoszą 35% (48 głosów). Trzecie wskazanie – czyli inny piłkarzpostanowiło „kliknąć” zaledwie 16,8% respondentów (23 głosy). Innymi słowy, pokutuje wśród kibiców przekonanie, że pokonanie w wewnętrznej klasyfikacji duetu Samborski – P.Pabiniak jest mało prawdopodobne. Dodajmy, że łącznie oddano 137 głosów.

Tymczasem zapraszamy do udziału we właśnie rozpoczętej sondzie. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy