Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Kibice wierzą w drużynę

Odsłony: 9476

W ostatnim okresie prosiliśmy naszych internautów o wyrażenie własnej opinii na temat szans Startu Namysłów w niedawno rozpoczętym sezonie.

Żeby sprawę maksymalnie uprościć, zadaliśmy stosowne pytanie w formie sondy. Dostępne były cztery odpowiedzi, choć kilka osób pytało nas dlaczego nie pięć. Już wyjaśniamy, odpowiedzi, której się domagano, nie zamieściliśmy (walka o awans w grupie mistrzowskiej), gdyż realnie oceniamy możliwości naszego zespołu. Następnym razem weźmiemy jednak podobną okoliczność pod uwagę ;-).

Na pytanie „Jak sezon 2013/14 zakończy Start Namysłów” w zaledwie 6,9% przypadków kibice uznali, że awansuje do fazy mistrzowskiej i tam zapewni sobie spokojny, ligowy byt. Największą popularnością – aż 42,9% - cieszyła się jednak odpowiedź, że czerwono-czarni utrzymają się w lidze, ale w grupie spadkowej. Co trzeci internauta uznał, że naszą drużynę czeka degradacja (33,6%). Ale byli też i tacy (ściślej 15,2%), którzy uważają, że drużyna nie zdoła ukończyć rozgrywek i w trakcie sezonu zostanie wycofana. Dodajmy, że łącznie oddano w zabawie 217 głosów.

Generalnie można stwierdzić, że wiara w kibicach nie ginie. W końcu w kryzysowych dla Startu Namysłów czasach aż połowa (dokładnie 49,8%) biorących udział w zabawie liczy (wierzy?), że nasz team i w tym sezonie zdoła uchronić się przed spadkiem. A jak mówią, wiara nie tylko czyni cuda, ale i góry przenosi. Dlatego życząc drużynie zrealizowania oczekiwań naszych sympatyków, bacznie też obserwować będziemy ich postępy. Nie tylko w grze, ale i te oznaczające zwiększanie się puli punktowej w tabeli.

Dziś zachęcamy do kolejnego głosowania. Tym razem pytamy Państwa, który zawodnik czerwono-czarnych zostanie najlepszym strzelcem sezonu 2013/14. Mamy tu na myśli spotkania ligowe, w których o bramki zdecydowanie trudniej. Zdecydowaliśmy się na ograniczenie opcji do trzech wyborów. Dwa nikogo nie powinny dziwić. To postaci Rafała Samborskiego i Patryka Pabiniaka. Natomiast wybór nr 3, to opcja „inny piłkarz”. Mamy świadomość, że mogą pojawić się głosy, że tylko dwa nazwiska plus opcja dodatkowa, to żaden wybór. Ale realnie oceniamy sytuację w zespole, a przede wszystkim fakt, na kim w głównym stopniu spoczywa w NKS-ie odpowiedzialność za trafianie do siatki rywali. Być może pomocna we wskazaniu okaże się statystyka obu snajperów, którą prezentujemy poniżej:

BRAMKI: 2009/10 2010/11* 2011/12 2012/13 2013/14**
P.Pabiniak 13 23 11 6 1
Samborski 2*** 19 7 11 2
LEGENDA:
* - Start Namysłów występował w IV lidze
** - po 6-ciu meczach
*** - gole w rundzie wiosennej (jesienią Rafał był zawodnikiem GKS Starościn)

Tak czy inaczej. Serdecznie zapraszamy do zabawy, która potrwa przez najbliższy tydzień. Sonda znajduje się w stałym miejscu - w prawej kolumnie strony głównej oraz wszystkich podstron. Jednocześnie zapraszamy też do podsyłania propozycji pytań do kolejnych sond, które planujemy cyklicznie zamieszczać. Albo wpisów pod dzisiejszym newsem. Drodzy kibice przyłączcie się do zabawy i sami zdecydujcie o co w naszych (Waszych) sondach mamy pytać. [KK]

P.S. Szczegóły wcześniejszych sond znaleźć można w dziale KIBICE link SONDY.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy