Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

W pucharze z Większycami

Odsłony: 8656

W siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano dziś dwie pierwsze rundy rozgrywek wojewódzkiego Pucharu Polski.

Ślepy los skojarzył czerwono-czarnych z ekipą LKS Po-Ra-Wie Większyce. To reprezentant grupy II opolskiej klasy okręgowej, który sezon 2012/13 ukończył (jako beniaminek) na wysokim, 5. miejscu. Natomiast po trzech seriach bieżących rozgrywek Po-Ra-Wie plasuje się w środku stawki (8. pozycja).

Większyce, to miejscowość w gminie Reńska Wieś (powiat Kędzierzyn-Koźle), licząca nieco ponad tysiąc mieszkańców.

Zwycięzca pary Po-Ra-Wie – NKS Start w 1/16 finału trafi na lepszego z pary Victoria 1900 Łany – GLKS Kietrz. Pierwsza z drużyn w poprzednim sezonie zajęła 4. lokatę w opolskiej klasie A (gr. V). Z kolei kietrzanie rozgrywki 2012/13 zakończyli na 14. miejscu w IV lidze opolskiej.

Mecz Po-Ra-Wie Większyce – Start Namysłów odbędzie się we środę, 4 września o godz. 17:30. Gospodarzem zawodów będzie klub z Większyc. Natomiast spotkania II rundy zaplanowano na 23 listopada (sobota) o godz. 13:00. [KK]

P.S. Wykaz wszystkich par nowej edycji wojewódzkiego Pucharu Polski opublikujemy niebawem w dziale SENIORZY, zakładka Puchar Polski.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy