OLJM: NKS Start - Piast Strzelce Op. 3-4

Odsłony: 7324

Szalony mecz rozegrali w środowe popołudnie piłkarze Startu i Piasta. Padło w nim aż 7 goli i tylko żal, że zwycięsko z tej rozgrywki wyszli goście. A wcale nie musieli. Do przerwy

czerwono-czarni prowadzili 3-2, będąc stroną przeważającą. Przed przerwą namysłowianie stworzyli sobie sporo okazji bramkowych, z których wykorzystali trzy. Dość powiedzieć, że przy stanie 3-1 nasz zespół mógł pognębić przeciwników, mając wyborną sytuację na wypracowanie 3-bramkowej przewagi. Nie uczynił tego jednak, a po chwili goście złapali „kontakt”. Po zmianie stron podopieczni Damiana Zalwerta zagrali słabiej. Trudno powiedzieć czy był to efekt utraty kontaktowej bramki do szatni, niemniej goście ze Strzelec Opolskich najpierw szybko doprowadzili do remisu, a po kilku kolejnych minutach wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do ostatniego gwizdka. Nasi chłopcy walczyli wprawdzie o odwrócenie losów meczu, ale nie zdołali po przerwie umieścić piłki w siatce drużyny Piasta. [KK]

Namysłów, dn. 02.09.2015 r. (środa) – godz. 17:00
3. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – PIAST STRZELCE OPOLSKIE 3-4 (3-2)

3-4 Kołodziej 52’

NKS START: Zacharski – D.Adrian (62.Sikora), Chrabański (80.M.Konefał), Czuczwara, Fiedeń (55.R.Czech), Gibulski (41.R.Biliński), Maćków (80.Jasiński), K.Matłosz, Środoń (70.Golonka), Świerczyński [k], Wierzbicki (41.Graf).

Sędziowali: Bartłomiej Zator (jako główny) oraz Grzegorz Swędrak i Arkadiusz Marciniszyn (wszyscy KS Opole).

Żółte kartki: Świerczyński (54.) – Kapela (72.).