OLJM: MKS Kluczbork - Start Namysłów 7-0

Odsłony: 4529

Pojedynek świeżo upieczonego mistrza Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych z outsiderem rozgrywek mógł mieć tylko jednego faworyta. I tak też w Kluczborku było, gdzie miejscowy MKS rozgromił namysłowski Start 7-0. Do przerwy rozpędzeni gospodarze zaaplikowali czerwono-czarnym 4 gole, natomiast po zmianie stron dorzucili dodatkowe 3. Podopieczni Damiana Zalwerta trzymali się dzielnie do 25’ i wtedy to napoczął ich Setlak. A później wszystko potoczyło się błyskawicznie, bowiem między 34’, a 39’ rywale zdobyli kolejne 3 bramki (w tym 2 z karnych). Po przerwie nieliczni kibice oglądali egzekucji ciąg dalszy, czyli 3 kolejne trafienia. Efekt końcowy jest bolesny dla NKS-u, który zanotował swoją najwyższą porażkę w rozgrywkach wiosennych. Był to mecz w ramach ostatniej kolejki, więc podsumowanie dokonań namysłowian w tym okresie jest – niestety – dramatyczne. W 14 meczach zdobyliśmy raptem 1 punkt, notując ponadto aż 13 porażek. Nasz zespół zdobył w tym czasie zaledwie 4 bramki, natomiast stracił aż 52. Po zasłużonej degradacji, w następnym sezonie nasza drużyna rywalizować będzie klasę niżej. [KK]

Kluczbork, dn. 12.06.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
14. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

MKS KLUCZBORK – NKS START NAMYSŁÓW 7-0 (4-0)

7-0 Slimak 80’

MKS: Garncarek (41.Banasiński) – Gadecki (50.Witek), Gurok [k] (60.Paradowski), Knopik, Mazur, Mikołajewski, Miśta (41.Wojcieszek), Oczowiński, Setlak (41.Mendel), Slimak, Szopa (50.Krupa).
Trener: Michał HONC.

NKS START: Warowy (41.Zacharski) – Burnecki, Chrabański, R.Czech, Fiedeń, Golonka, D.Maćków, T.Maćków (60.Gibulski), K.Matłosz [k], Środoń (53.Świerczyński), Wierzbicki.

Sędziowali: Marcin Filarski (jako główny) oraz Kamil Kopacki i Aleksandra Tobiś (wszyscy KS Opole).