OLT: Hattrick Głuchołazy - Start Namysłów 2-1

Odsłony: 6481

Trampkarzom Startu Namysłów nie udało się przełamać. W ostatnim meczu rozgrywek o mistrzostwo OLJ-tki czerwono-czarny team pojechał do Głuchołaz, gdzie zmierzył się z wyprzedzającym nas bezpośrednio Hattrickiem. Wydawało się, że będzie to rywal w zasięgu Startu, jednak boisko zweryfikowało te oczekiwania i nasi młodzi piłkarze po raz 13-ty w sezonie zeszli z murawy pokonani. W 19’ Kocuba dał ekipie miejscowych prowadzenie, jednak po trzech kolejnych minutach – za sprawą kapitana Czuczwary – było już 1-1. Taki też wynik utrzymał się do przerwy. Kwadrans po zmianie stron Hattrick ponownie wyszedł na prowadzenie (gol Stadnika) i niestety dla nas, nie oddał go już do końca.

Ostatecznie trampkarze Startu Namysłów kończą nieudany sezon na przedostatniej pozycji (nr 8) w tabeli, w 16-tu meczach gromadząc zaledwie 7 punktów. Z kolei nasz bilans bramkowy, to ledwie 11 goli zdobytych przy 37 straconych. Takie osiągnięcie z pewnością nikogo nie zadowoliło, począwszy od piłkarzy i trenera, a skończywszy na kibicach. [KK]

Głuchołazy, dn. 27.05.2016 r. (piątek) – godz. 18:00
18. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – NKS START NAMYSŁÓW 2-1 (1-1)

1-0 Kocuba 19’
1-1 Czuczwara 22’
2-1 Stadnik 50’

HATTRICK: Pelc – Dorosz, G.Kłakowicz, M.Kłakowicz, Kochany, Kocuba, Łącki, Nogieć, Rozkocha, Stadnik, Szczepanik [k].
Grali ponadto: Godlewski, Rutkowski.
Trener: Krzysztof KUŚMIEREK.

NKS START: Okularczyk – Adamczyk, Biliński, Czuczwara [k], Fiedeń, Huck, Kilan, Kowalczyk, Krupiński, Wierzbicki, Wojciaczyk.
Grali ponadto: D.Gacek, Letki, Maryniak, Morga, Oleśków.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Bartosz Wandas (KS Opole).