OLT: Start Namysłów - Stal Brzeg 1-3

Odsłony: 4894

Niemoc namysłowskich trampkarzy trwa. W piątkowym spotkaniu z ekipą środka tabeli nasz zespół zanotował kolejną w sezonie porażkę. Tym razem lepsi od czerwono-czarnych okazali się zawodnicy Stali Brzeg, którzy wygrali przy Pułaskiego 3-1. Do przerwy goście prowadzili w najniższych rozmiarach. Jednak po golu Czuczwary na 1-1 wydawało się, że nasz zespół zdoła przerwać serię przegranych. W kolejnych minutach rywale pokazali się jednak ze skutecznej strony, aplikując nam dwa kolejne gole. Były one zasługą Łukasza Dudzika, który w tym spotkaniu ostatecznie popisał się hat-trickiem. [KK]

Namysłów, dn. 20.05.2016 r. (piątek) – godz. 18:00
17. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – STAL BRZEG 1-3 (0-1)

0-1 Dudzik 3’
1-1 Czuczwara 46’
1-2 Dudzik 53’
1-3 Dudzik 64’

NKS START: Okularczyk – Adamczyk, Czuczwara [k], Fiedeń, D.Gacek, M.Gacek, Huck, Kilan, Kowalczyk, Krupiński, Wierzbicki.
Grali ponadto: Letki, Maryniak, Morga, Oleśków, Wojciaczyk.
Trener: Kamil BŁACH.

STAL: Pasławski – Bugiel, Dudzik, Lipka, Łukawiecki, Migacz, Ostern, Pasierski, Tysier, Woźniak, Zarzycki [k].
Grali ponadto: Bider, Mazurkiewicz, Sacha.
Trener: Miłosz TERLECKI.

Sędziował: Zbigniew Konwant (KS Opole).