LM: Skrajne rezultaty

Odsłony: 5329

Dwa skrajnie wysokie rezultaty były w poniedziałek udziałem namysłowskich młodzików Startu. Pierwszy zespół pewnie pokonał trzecią drużynę MKS-u Kluczbork, aplikując jej 7 goli. Z kolei „dwójka” została rozstrzelana przez kluczborską „jedynkę” wynikiem 15-0. Szczegóły poniżej. [KK]

Po ostatnich słabszych występach ekipa trenera Kamila Błach wreszcie zaprezentowała się z dobrej strony. W spotkaniu z trzecią drużyną biało-niebieskich nasz zespół pokazał próbkę niemałych możliwości, pewnie i wysoko wygrywając. Już do przerwy młodzi czerwono-czarni prowadzili trzema golami. Z kolei po zmianie stron dorzucili cztery następne trafienia. Co ciekawe, tylko Letkiemu udało się strzelić więcej niż jedną bramkę.

Namysłów, dn. 16.05.2016 r. (poniedziałek) – godz. 18:00
16. kolejka Ligi Młodzików – gr. I, Kluczbork

START I NAMYSŁÓW – MKS III KLUCZBORK 7-0 (3-0)

7-0 Kowalczyk 60’

START I: Banaś – M.Gacek, Huck, Klimza, Kowalczyk, Letki [k], Maryniak, Raduchowski, Zemella.
Grali ponadto: S.Gacek, M.Oleśków, Smagacz, Szuster.
Trener: Kamil BŁACH.

MKS III: Iwanicki – Balzano, Barut, Drapiewski, Fojtar, Jabłoński [k], Magdziarek, Orzeszyna, Wolny.
Grali ponadto: Hobot, Marciniszyn, Sygulka, Tabisz.
Trener: Ryszard OKAJ.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).

Widzów: ?

Mecz trwał: 60 minut (30+30).

W proch i pył rezerwy namysłowskiego Startu rozbite zostały przez dominatora rozgrywek Ligi Młodzików, czyli MKS I Kluczbork. Goliat zmasakrował Dawida, zdobywając aż 15 bramek. Do przerwy zespół z Kluczborka zdobył 7 goli, więc wiadomym było, że po zmianie stron miejscowi dążyć będą do osiągnięcia wyniku dwucyfrowego. I tak się ostatecznie stało. Już po 6-ciu minutach MKS prowadził 4-0, co nie mogło dobrze wróżyć na kolejne fazy meczu. Podopieczni Krystiana Błach nie mieli nic do powiedzenia, ale mamy nadzieję, że nasze pociechy jeszcze pokażą pazurki. Najlepiej wypadł Kacper Kulawik, który strzelił aż 7 goli, w tym klasycznego hatr-tricka między 4, a 9 minutą.

Kluczbork, dn. 16.05.2016 r. (poniedziałek) – godz. 18:00

MKS I KLUCZBORK – START II NAMYSŁÓW 15-0 (7-0)

15-0 Kulawik 58’

MKS I: Mrozek – Bandurowski, Dawid, Ira [k], Kulawik, Mista, Szota, S.Witek, Wolanin.
Grali ponadto: Lizoń, Kaliciński, Pawlicki, Tomczyk, M.Witek.
Trener: Tadeusz BIENIEK.

START II: Fila [k] – Biliński, Klimczak, Kobryń, Kot, Kraus, Kwiatkowski, I.Makarow, W.Makarow.
Grali ponadto: Pietrusiak, Białowąs, Borys, Fiedeń, Smolarczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Marcin Podmostka (KS Opole).