OLJM: Start Namysłów - MKS Kluczbork 0-5

Odsłony: 6181

Twarde lądowanie mieli namysłowscy juniorzy młodsi w potyczce z kluczborskim MKS-em. Nasz zespół zanotował wysoką porażkę, choć do przerwy przegrywał zaledwie jedną bramką. Szansa na dobry wynik przepadła w 58’, gdy goście po raz drugi trafili do siatki. Wówczas morale w zespole spadło, a biało-niebiescy w ciągu kolejnych 8 minut dobili nas kolejnymi trzema golami. Efekt końcowy, to porażka 0-5 i coraz mniejsze szanse na utrzymanie. [KK]

Namysłów, dn. 30.04.2016 r. (sobota) – godz. 11:00
7. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – MKS KLUCZBORK 0-5 (0-1)

0-1 Mikołajewski 7’
0-2 Witos 58’
0-3 Knopik 62’
0-4 Knopik 65’
0-5 Witos 66’

NKS START: Stan (71.Warowy) – Burnecki, Chrabański (69.Gibulski), R.Czech (62.T.Maćków), D.Maćków, K.Matłosz, Rojowski, Sikora (51.Golonka), Środoń, Świerczyński [k], Wojciaczyk.

MKS: Banasiński (75.Przybysz) – Knopik, Mazur, Mednel, Mikołajewski (77.Krupa), Oczowiński, Setlak (77.Skóra), Slimak (73.Miśta), Szopa (75.Paradowski), Witos, Wojcieszek.
Trener: Michał HONC.

Sędziowali: Sławomir Bryś (jako główny) oraz Jan Długokęcki i Szymon Włoszczyk (wszyscy KS Opole).

Żółta kartka: Burnecki (15.).