LM: Poniedziałek na minusie

Odsłony: 5631

Namysłowscy młodzicy złapali w poniedziałek wyraźną zadyszkę. Pierwszy zespół przegrał 1-4 w Ligocie Oleskiej z tamtejszym LZS-em, natomiast „dwójka” została rozgromiona w Kluczborku aż 15-0. Szczegóły prezentujemy poniżej. [KK]

Pierwszy zespół młodzików Startu Namysłów notuje ostatnio kiepską serię. Po dobrej jesieni i premierze wiosny, w trzech ostatnich spotkaniach podopieczni Kamila Błach zaliczyli komplet porażek. Ta poniesiona w Ligocie Oleskiej jest odczuwalna, bo dotyczy rywalizacji z ekipą, która sąsiaduje z nami w tabeli. Do przerwy gospodarze wypracowali 3-bramkową przewagę, którą po zmianie stron utrzymali. Honorowe trafienie dla NKS-u było autorstwa Maryniaka, który w 38’ skorygował wynik na 1-3. W końcówce jeden z braci Plaskota przypieczętował jednak wygraną LZS-u i w ten sposób z dalekiego wyjazdu wróciliśmy na tarczy.

Ligota Oleska, dn. 25.04.2016 r. (poniedziałek) – godz. 18:00
13. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

LZS LIGOTA OLESKA – START I NAMYSŁÓW 4-1 (3-0)

1-0 Ochman 10’
2-0 O.Pluskota 15’
3-1 M.Pluskota 20’
3-1 Maryniak 38’
4-1 O.Pluskota 57’

LZS: Gruca – Chwałek [k], Gajek, Ochman, M.Pluskota, O.Pluskota, Stanosek, Szewczyk, Wengel.
Grali ponadto: Wiecha, Wieczorek.
Trener: Mateusz SKOWRONEK.

START I: Letki [k] – Banaś, Huck, Klimza, Kowalczyk, Maryniak, Matuszek, N.Morga, Raduchowski.
Grali ponadto: Baran, Komarnicki, Nawrocki, Smagacz, Szczęśniewski, Szuster.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Tomasz Cieśla (KS Opole).

Widzów: ?.

Mecz trwał: 60 minut (30+30).

Czerwono-czarna „dwójka” doznała dotkliwej klęski w konfrontacji z drugim zespołem kluczborskiego MKS-u. W konfrontacji z lepiej wyszkolonymi technicznie zawodnikami nasza drużyna nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Już do przerwy ekipa biało-niebieskich prowadziła ośmioma golami. W drugiej części także jeden zespół dominował na boisku i ostatecznie mecz zakończył się dwucyfrowym wynikiem 15-0 na korzyść silnej drużyny z Kluczborka. Po 3 bramki zdobyli Glinny oraz Grzelak.

Kluczbork, dn. 25.04.2016 r. (poniedziałek) – godz. 18:00

START II NAMYSŁÓW – MKS II KLUCZBORK 0-15 (0-8)

0-15 Kołodnicki 59’

START II: Fila – Berger, Biliński, Kobryń, Kraus, Kwiatkowski, I.Makarow [k], W.Makarow, Saganowski.
Grali ponadto: Bajgier, Białowąs, Borys, Fiedeń, Semkijasz, Smolarczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

MKS II: Śmiałek – Begar [k], Białek, Filarski, Glinny, Grzelczak, Karbowniczek, Kukla, Szydlik.
Rezerwowi: Czysty, Domagała, Kołodnicki, Śliwiński, Wietecki, Ziemiański.
Trener: Tomasz CHATKIEWICZ.

Sędziował: Tomasz Sławenta (KS Opole).