OLJM: Start Namysłów - Hattrick Głuchołazy 0-3

Odsłony: 5254

W trzecim meczu wiosennych rozgrywek popularnej na Opolszczyźnie OLJM-tki ekipa juniorów młodszych namysłowskiego Startu zanotowała trzecią porażkę. Tym razem młodzi czerwono-czarni wyraźnie ulegli Hatrrickowi Głuchołazy, przegrywając aż 0-3. W pierwszej części spotkania rozgrywanego w nieodległym Wilkowie ekipa Damiana Zalwerta podejmowała próby sforsowania defensywy gości, jednak poza sytuacją D.Maćkowa (w decydującym momencie zahaczanego w szesnastce) nie stworzyła sobie bramkowej okazji. Trudno mówić o płynnej grze w tym spotkaniu, gdyż piłka głównie szybowała w powietrzu. Goście przed przerwą dwukrotnie, po długim wybiciu piłki spod własnego przedpola, zagrozili bramce Warowego. I w drugiej z wymienionych akcji zdobyli bramkę po strzale Kuśmirka. Gol do szatni podłamał czerwono-czarnych, którzy po przerwie wyglądali na zespół niespecjalnie wierzący w odwrócenie losów spotkania. W efekcie na kwadrans przed końcem straciliśmy dwie kolejne bramki (strzały Twardosza i Matyjasa), kończąc mecz w mocno minorowych nastrojach. [DZ, KK]

Wilków Namysłowski, dn. 03.04.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
3. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0-3 (0-1)

0-1 Kuśmirek 38’
0-2 Twardosz 64’
0-3 Matyjas 65’

NKS START: Warowy – Burnecki, Chrabański, R.Czech (70.T.Maćków), Dyk, Fiedeń (54.Sikora), Golonka, D.Maćków (60.Rojowski), K.Matłosz (50.Środoń), Świerczyński [k], Wojciaczyk.
Rezerwowi: Stan, Graf, M.Konefał.

HATTRICK: Szeremeta – Bułka, Korytkowski, Konrad Kuśmirek, Malinowski, Matyjas, Sajbot [k], Stec (70.Rozkocha), Szczepanik (70.Kłakowicz), Szczepański (45.Twardosz), Tomczyszyn (55.Kochany).
Rezerwowi: Kłakowicz, Kochany, Rozkocha, Twardosz.
Trener: Krzysztof KUŚMIREK.

Sędziowali: Przemysław Mielczarek (jako główny) oraz Arkadiusz Zadworny i Łukasz Ślusarek (wszyscy KS Opole).

Żółta kartka: Korytkowski (66.).