W "trójce" rywalizowały Żaki

Odsłony: 8517

W dniu 11 października br. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 odbył się turniej dla drużyn Żaków, czyli chłopców i dziewczynek urodzonych w 2007 r.

W rozgrywkach łącznie wzięło udział 6 drużyn z 4 klubów, a byli to reprezentanci województw opolskiego oraz dolnośląskiego. Opolszczyznę reprezentowały dwie drużyny Startu Namysłów oraz po jednej z Bąkowic i Brzegu. Z kolei przedstawicielami Dolnego Śląska okazały się dwa zespoły sycowskiej Pogoni. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały 14 minut (2 x 7) z 1-minutową przerwą. Najlepszą formą błysnęła pierwsza drużyna Żaków z Sycowa, która zakończyła zawody bez porażki. Drugą pozycję wywalczyli młodzi namysłowianie z zespołu numer 1, natomiast najniższy stopień pudła przypadł w udziale dzieci bąkowickiego Bzyka. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony rodziców. Zabawa była przednia, a mecze w większości obfitowały w emocje.

Wykorzystując okazję, Zarząd NKS „Start” pragnie podziękować wszystkim osobom i podmiotom, które przyczyniły się w organizacji i pomocy przy turnieju. [KD]

Składy drużyn Akademii Czerwono-Czarnych:

Start Namysłów I: Mateusz Ostolski, Szymon Sygulski, Mateusz Walkowicz, Bartłomiej Dworak, Mateusz Czuczwara, Zuzanna Kozan, Wojciech Tomicki, Michał Mikuśkiewicz.

Start Namysłów II: Adrian Paszkowski, Jakub Konefał, Michał Panek, Maja Jaremko, Amelia Wolf, Antoni Furman, Jakub Wróblewski, Emilia Mikowicz, Mateusz Ostolski.