LM: Pogrom w Rudnikach

Odsłony: 7294

Zaległe spotkanie w Rudnikach było dla rezerw drużyny namysłowskich młodzików bardzo zimnym prysznicem. Młodzi czerwono-czarni wyjechali bowiem z bagażem 13-tu goli!

Do przerwy gospodarze dosyć skromnie prowadzili (3-1), choć to nasi chłopcy otworzyli wynik za sprawą Nikodema Bilińskiego. Zaraz po przerwie Michał Kot strzelił bramkę kontaktową i wydawało się, że team Krystiana Błacha wreszcie pokusi się o pierwsze punkty w sezonie. Ale od tego momentu bramki strzelali tylko miejscowi, a te sypały się jak z rogu obfitości. Skończyło się na wyniku 13-2 dla rudniczan. Bohaterem meczu został Krzysztof Meryk, który Wiktora Makarowa pokonał aż 5-krotnie. [KK]

Rudniki, dn. 22.10.2015 r. (czwartek) – godz. 16:00
zaległy mecz 6. kolejki Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

LZS RUDNIKI – START II NAMYSŁÓW 13-2 (3-1)

13-2 Ryng 70’

RUDNIKI: Kubacki – Kowalczyk, Lewandowski, Meryk, Mostowy [k], A.Pawlaczyk, K.Pawlaczyk, Ryng, Zając.
Grali ponadto: -.
Trener: Tomasz JASIŃSKI.

START II: W.Makarow – N.Biliński, Fila, Klimczak, Kobryń, Kot, I.Makarow [k], Saganowski, Szuster.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Norbert Zając (KS Opole).