OLT: NKS Start - Hattrick Głuchołazy 3-2

Odsłony: 7716

Emocjonujący, i co najważniejsze zwycięski (!) mecz obejrzeli w piątek kibice, którzy pofatygowali się, aby zobaczyć w akcji czerwono-czarnych trampkarzy. W ostatnim pojedynku

jesieni młodzi namysłowianie przerwali serię 5-ciu porażek, wygrywając z Hattrickiem 3-2. Zaczęło się od mocnego uderzenia, gdy już w 3’ Czuczwara dał nam prowadzenie. Goście odpowiedzieli jednak bardzo szybko i w 7’ za sprawą Kocuby było 1-1. Kilka minut po przerwie zrobiło się niewesoło, po tym jak nasz kapitan skierował piłkę do własnej bramki. Nie podłamało to jednak NKS-u i po godzinie gry mieliśmy remis 2-2. Autorem gola okazał się Kowalczyk. Duża radość w naszych szeregach zapanowała natomiast w 67’, gdy Wierzbicki po raz trzeci skierował piłkę do bramki Hattricka. To trafienie okazało się ostatnim, co oznaczało, że po ostatnim gwizdku mogliśmy do skromnego dorobku dopisać 3 ważne punkty. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że był to pojedynek Jakubów, gdyż każdy ze strzelców goli (tak po stronie Startu jak i zespołu z Głuchołaz) tak właśnie ma na imię. [KK]

Namysłów, dn. 30.10.2015 r. (piątek) – godz. 14:30
9. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 3-2 (1-1)

1-0 Czuczwara 3’
1-1 Kocuba 7’
1-2 Czuczwara 46’ gol samobójczy
2-2 Kowalczyk 60’
3-2 Wierzbicki 67’

NKS START: Okularczyk – Bednarek, Czuczwara [k], Fiedeń, M.Gacek, Golonka, Kuck, Kowalczyk, Krupiński, T.Morga, Wierzbicki.
Grali ponadto: D.Gacek, Adamczyk, Kilan.
Trener: Kamil BŁACH.

HATTRICK: Pelc – Gandziarowski, Godlewski, G.Kłakowicz [k], M.Kłakowicz, Kocuba, Łącki, Nogieć, Rozkocha, Stadnik, Szczyrba.
Grali ponadto: Dorosz, Kud, Rutkowski.
Trener: Krzysztof KUŚMIREK.

Sędziował: Zbigniew Konwant (KS Opole).

Mecz trwał: 71 minut (35+36).