LM: Bratobójczy pojedynek

Odsłony: 7115

W poniedziałek doszło w Namysłowie do niezwykłego spotkania o punkty. W rozgrywkach młodzików zmierzyły się ze sobą dwie drużyny Startu Namysłów! W derbowym,

a raczej bratobójczym pojedynku (i to dosłownie, bo na obu trenerskich ławkach zasiedli bracia bliźniacy Kamil i Krystiach Błach) wyraźnie lepszy okazał się pierwszy zespół, pokonując „dwójkę” aż 10-1. Już do przerwy wiadomym było, kto po ostatnim gwizdku zaksięguje 3 punkty. Prowadząc 6-0, „jedynka” po przerwie wcale nie zwolniła, ostatecznie ogrywając kolegów z drugiej drużyny wynikiem dwucyfrowym. Honorowe trafienie dla ekipy Krystiana Błach uzyskał Igor Makarow. Natomiast najlepszy pod bramką okazał się Adam Kowalczyk (syn trenera Bogdana Kowalczyka), który w ciągu 7 minut ustrzelił hat-tricka. [KK]

Namysłów, dn. 26.10.2015 r. (poniedziałek) – godz. 15:30
8. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

START I NAMYSŁÓW – START II NAMYSŁÓW 10-1 (6-0)

10-1 I.Makarow 59’

START I: Letki – Banaś, M.Gacek [k], Gancarz, Huck, Kowalczyk, Matuszek, N.Morga, Smagacz.
Grali ponadto: Klimza, Raduchowski.
Trener: Kamil BŁACH.

START II: N.Biliński [k] – Berger, Fila, Klimczak, Kobryń, I.Makarow, W.Makarow, Saganowski, Szuster.
Grali ponadto: Kot, Kraus.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Grzegorz Swędrak (KS Opole).

Mecz trwał: 60 minut (30+30).