LM: Wygrywali gospodarze

Odsłony: 8649

Za namysłowskimi młodzikami kolejny tydzień meczowy. Tym razem w poniedziałkowe popołudnie wygrywali gospodarze. Ściślej rzecz biorąc w roli rezydentów efektownie

gości z Ligot Oleskiej pokonał pierwszy zespół NKS-u. Z kolei ekipa numer dwa wyraźnie uległa drugiej drużynie MKS-u Kluczbork, grając oczywiście w gościach. [KK]

Po dwóch meczach bez zwycięstwa czerwono-czarni młodzicy z tzw. „jedynki” wreszcie się przełamali. I zrobili to w sposób bardzo zdecydowany, wysoko pokonując LZS z Ligoty Oleskiej. Do przerwy młodzi namysłowianie zaaplikowali rywalom 4 bramki, natomiast po zmianie stron dorzucili jeszcze 2 trafienia. Tym samym w tabeli awansowali na 4. pozycję. Statystycznie najlepiej wypadł Jakub Matuszek, który dwukrotnie skierował piłkę do bramki gości.

Namysłów, dn. 28.09.2015 r. (poniedziałek) – godz. 17:00
4. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

START I NAMYSŁÓW – LZS LIGOTA OLESKA 6-0 (4-0)

1-0 Kowalczyk 5’
2-0 Gancarz 6’
3-0 Mielczarek 16’
4-0 Matuszek 27’
5-0 Matuszek 45’
6-0 M.Gacek 46’

START I: Letki – Banaś, M.Gacek [k], Gancarz, Huck, Kowalczyk, Maryniak, Matuszek, Mielczarek.
Grali ponadto: N.Morga, Oleśków, Raduchowski.
Trener: Krystian BŁACH.

LIGOTA OLESKA: M.Pluskota – Barczyk, Chwałek, Kansy, O.Pluskota, Stanosek [k], Wengel, Wiecha.
Grali ponadto: -.
Trener: Mateusz SKOWRONEK.

Sędziował: Grzegorz Swędrak (KS Opole).

Mecz trwał: 60 minut (30+30).

Czwarty mecz drugiego zespołu młodzików zakończył się czwartą przegraną. Zespół Bogdana Kowalczyka udał się do Kluczborka, gdzie w poniedziałek zagrał z drugą drużyną MKS-u. Miejscowi pokonali nasz zespół 5-0, a o końcowym rozstrzygnięciu w największym stopniu zadecydowało 6 minut w końcówce pierwszej połowy, kiedy to biało-niebiescy strzelili aż 4 bramki. Wydawało się, że po przerwie namysłowianie nie zanotują już strat, jednak w ostatniej minucie na 5-0 podwyższył Białek.

Kluczbork, dn. 28.09.2015 r. (poniedziałek) – godz. 17:00

MKS II KLUCZBORK – START II NAMYSŁÓW 5-0 (4-0)

1-0 Śliwiński 20’
2-0 Glinny 22’
3-0 Szydlik 24’
4-0 Białek 26’
5-0 Białek 60’

MKS II: Kościelny – Białek, Czysty, Filarski, Glinny, Grzelak, Śliwiński, Szydlik [k], Zachariasiewicz.
Trener: Tomasz CHATKOWSKI.

START II: Berger – N.Biliński [k], Fila, Klimczak, Kobryń, Kot, Kwiatkowski, I.Makarow, W.Makarow.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.

Sędziował: Radosław Paszek (KS Opole).