OLJM: Start Namysłów - KS Krapkowice 3-1

Odsłony: 24270

Sobota była dniem, w którym juniorzy młodsi namysłowskiego Startu na stadionie przy ul. Pułaskiego podejmowali drużynę KS-u Krapkowice. Od początku spotkania

czerwono-czarni kontrowali grę, co w 18’ poskutkowało bramką Szymona Szczygła (przy asyście Wojtka Czecha). Po szybko zdobytym golu gospodarze nie spasowali, tym razem szukając okazji do podwyższenia wyniku. Ich starania przyniosły efekt w 34’. Tym razem bramkę zdobył najlepszy strzelec NKS-u Wojciech Czech, wykorzystując podanie Szczygła. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej połowie przyjezdni postawili wszystko na jedną kartę, co było ich błędem, gdyż w 53’ nadziali się na atak miejscowych i zrobiło się 3-0. Swoje drugie trafienie w meczu zaliczył W.Czech, a w rolę asystenta wcielił się Jakwert. Po zdobyciu trzeciej bramki namysłowianie starali się grać piłką, długo się przy niej utrzymując. Taka gra pozwalała wybijać z rytmu krapkowiczan, jednak nie przełożyła się na kolejne bramki. Los uśmiechnął się natomiast do graczy KS-u, którzy w 70’ po zespołowej akcji postarali się o trafienie – jak się później okazało – honorowe. Namysłowianie wzięli niemal w pełni udany rewanż za porażkę 1-4 w Krapkowicach. Do szczęścia zabrakło jednego gola, choć i tak najważniejszy był komplet punktów. [wojtas]

Namysłów, dn. 23.05.2015 r. (sobota) – godz. 10:30
10. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – KS KRAPKOWICE 3-1 (2-0)

1-0 Szczygieł 18’ (asysta W.Czech)
2-0 W.Czech 34’ (asysta Szczygieł)
3-0 W.Czech 53’ (asysta Jakwert)
3-1 ??? 70’

NKS START: Zacharski – Wojciechowski, Adrian, K.Kurzawa, Graf, Środoń (60.Maćków), Świerczyński, Matłosz (74.R.Czech), Szczygieł, Jakwert (68.Fiedeń), W.Czech.