OLJM: MKS Kluczbork - Start Namysłów 6-1

Odsłony: 6976

Juniorzy młodsi nie będą zbyt miło wspominać wczorajszego wyjazdu do Kluczborka, gdzie zmierzyli się z miejscowym MKS-em. Faworytem do zwycięstwa byli gospodarze,

będący aktualnym liderem rozgrywek. Przeciwnicy potwierdzili swoje możliwości już w 1’, gdy objęli prowadzenie. Namysłowianie nie zamierzali się jednak poddać, w kolejnych minutach podejmując z silnym rywalem walkę. Niestety, w 30’ było już 0-2, po tym jak gracze MKS-u zdobyli gola z rzutu wolnego. Czerwono-czarni zdołali jednak do przerwy złapać z rywalem kontakt. Autorem braki okazał się Jarosław Wojciechowski, który wykorzystał podanie Wojciecha Czecha. W drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli podopieczni trenera Damiana Zalwerta i mieliśmy nadzieję, że taka postawa zaowocuje golami dla gości. Ale w następnych minutach gra namysłowian kompletnie się „posypała”. W efekcie między 52’, a 70’ kluczborczanie 4-krotnie pokonali Zacharskiego i ostatecznie bardzo wysoko (6-1) pokonali Start. [wojtas]

Kluczbork, dn. 17.05.2015 r. (niedziela) – godz. 11:00
9. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

MKS KLUCZBORK – NKS START NAMYSŁÓW 6-1 (2-1)

6-1 ??? 70’

NKS START: Zacharski – Chrabański (D.Konefał), K.Kurzawa, Adrian, Wojciechowski, Maćków (41.Jakwert), Matłosz (R.Czech), Świerczyński, Graf (60.M.Konefał), Czech, Środoń.