OLJM: Stal Brzeg - Start Namysłów 1-2

Odsłony: 8766

W niedzielne przedpołudnie namysłowski Start udał się do Brzegu, gdzie w pojedynku o ligowe punkty zmierzył się ze Stalą Brzeg, aktualnym wiceliderem najwyższej

klasy rozgrywkowej Opolszczyzny w kategorii juniorów młodszych. Mecz był trudny, przeciwnik mocno namysłowian naciskał, lecz walka, zaangażowanie w grę i chęć zdobycia 3 punktów był silniejszy od miejscowych. Determinacja czerwono-czarnych zaowocowała objęciem prowadzenia w 24’. Autorem gola okazał się niezawodny Wojciech Czech, trafiając do siatki po indywidualnej akcji. Do szatni obie drużyny zeszły jednak przy rezultacie 1-1. W 35’ uderzona z dystansu futbolówka skozłowała przed interweniującym Zacharskim i niefortunnie (dla nas) wpadła do bramki. Zawodnicy z Namysłowa (w przerwie zmotywowani słowami prezesa Tomasza Kozana i trenera Zbigniewa Konwanta) wyszli na drugą połowę mocno zmotywowani i „naładowani” pozytywną energią. Przez pierwszy kwadrans po zmianie stron Start zaciekle dążył do ponownego objęcia prowadzenia. I sztuka ta udała się naszym chłopcom w 57’. Wówczas to Adrian zgrał piłkę głową do W.Czecha, a ten trafił do siatki po raz drugi. Gospodarze nie rezygnowali z doprowadzenia do wyrównania, ale nasz zespół zdołał te ataki skutecznie odeprzeć i ostatecznie 3 punkty pojechały do Namysłowa [Wojtas]

Brzeg, dn. 19.04.2015 r. (niedziela) – godz. 11:00
5. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

STAL BRZEG – NKS START NAMYSŁÓW 1-2 (1-1)

0-1 W.Czech 24’
1-1 ??? 35’
1-2 W.Czech 57’

NKS START: Zacharski – K.Kurzawa, Adrian, Świerczyński, Wojciechowski, Graf, Matłosz, W.Czech, Maćków (50.D.Konefał), Jakwert (70.R.Czech), M.Konefał.
Trener: Zbigniew KONWANT.