OLJM: KS Krapkowice - Start Namysłów 4-1

Odsłony: 8518

Z mieszanymi uczuciami wrócili z wyjazdowego spotkania namysłowscy juniorzy młodsi. We wczorajszym spotkaniu z (grającym od wiosny w juniorskiej lidze) KS-em Krapkowice

nasz zespół przez większość spotkania prowadził grę, a mimo to uległ gospodarzom aż 1-4.
W pierwszej połowie Start przeważał i prowadził grę, jednak po własnych błędach stracił pierwszą bramkę w 24’. Niedługo potem (30’) kapitalnym uderzeniem z 18-tu metrów popisał się jeden z gospodarzy i zrobiło się 0-2.
Po przerwie namysłowianie cały czas kontrolowali grę, dzięki czemu w 66’ zdobyli gola kontaktowego (autorem Jakub Adrian). Bramka ta dodała jeszcze większego animuszu podopiecznym Zbigniewa Konwanta. Czerwono-czarni odzyskali wiarę w korzystny wynik, jeszcze bardziej zaciekle atakując bramkę przeciwnika. Niestety, nie udało im się doprowadzić do remisu. Natomiast czyhający na kontry miejscowi wykorzystali w końcówce wysokie ustawienie namysłowskiej defensywy i skarcili nas bramkami w 75’ oraz 78’. Dodajmy, że od 65’ warunki atmosferyczne bardzo się pogorszyły, gdyż zaczął padać mocny grad. Arbiter doprowadził jednak zawody do końca, których nasz zespół nie będzie miło wspominał. [WOJT]

Krapkowice, dn. 02.04.2015 r. (czwartek) – godz. 16:00
3. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

KS KRAPKOWICE – NKS START NAMYSŁÓW 4-1 (2-1)

1-0 ??? 24’
2-0 ??? 30’
2-1 Adrian 66’
3-1 ??? 75’
4-1 ??? 78’

NKS START: Zacharski – K.Kurzawa, Adrian, Wojciechowski, Graf – Szczygieł, Matłosz – W.Czech, Maćków, Środoń (71.R.Czech) – M.Konefał.(72.D.Konefał).
Trener: Zbigniew KONWANT.