OLJM: Start Namysłów - MKS Kluczbork 2-2

Odsłony: 8548

Emocjonujący mecz obejrzała garstka kibiców, która w niedzielne przedpołudnie wybrała się na namysłowski stadion. W spotkaniu Startu z MKS-em padły 4 bramki,

lecz zwycięzca nie został wyłoniony. Do przerwy goście z Kluczborka prezentowali się wyraźnie lepiej. Z kolei podopieczni trenera Konwanta grali bardzo chaotycznie, pozwalając rywalom na swobodne operowanie piłkę we własnej szesnastce. Paradoksalnie przewaga MKS-u w polu nie była aż nadto wyraźna, lecz boiskowe cwaniactwo pod bramką Startu przyniosło im dwa gole.

Ciężko stwierdzić, co w przerwie powiedział swoim zawodnikom namysłowski coach, ale zespół wyszedł na murawę nastawiony bardzo bojowo. Efekt walki i determinacji przyniósł naszym nadziejom dwa ładne trafienia. Pierwsze po szybkim kontrataku (autorem Szczygieł), a drugie po efektownym wykonaniu rzutu wolnego z prawej strony boiska, świetnym przyjęciu w szesnastce i precyzyjnym uderzeniu do siatki (w wykonaniu K.Matłosza). Niektóre akcje rozgrywane po przerwie przez Start były naprawdę dobrej jakości, dlatego emocji nie brakowało do końca. Pochwalić również należy Zacharskiego, który między słupkami prezentował spore umiejętności. W końcówce czerwono-czarni mieli okazję na objęcie prowadzenia 3-2 (okazja „sam na sam” W.Czecha), choć i wyciągnięcie dwubramkowej straty na remis też należy pochwalić. [MS]

Namysłów, dn. 28.03.2015 r. (sobota) – godz. 11:00
2. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – MKS KLUCZBORK 2-2 (0-2)

0-1 ??? 14’
0-2 ??? 31’
1-2 Szczygieł 48’
2-2 K.Matłosz 61’

NKS START: Zacharski – Wojciechowski, Świerczyński, K.Matłosz, Chrabański (72.R.Czech) – K.Kurzawa, Szczygieł – Maćków, W.Czech, Graf (70.M.Konefał) – Jakwert.
Trener: Zbigniew KONWANT.