OLJM: Stal Brzeg - Start Namysłów 2-0

Odsłony: 9242

Przy kiepskim oświetleniu odbyło się spotkanie w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych z udziałem namysłowskiego Startu. Nasza drużyna rozegrała słabszy mecz w Brzegu, przegrywając

z tamtejszą Stalą 0-2. Pierwsze 40 minut było dosyć wyrównane. Gospodarze oddali jeden, za to skuteczny, strzał na bramkę (z odległości 25 metrów). Czerwono-czarni nie zdołali równie precyzyjnie odpowiedzieć (choć też mieli okazje) i na przerwę zeszli przy jednobramkowej stracie. Tuż po zmianie stron Stal podwyższyła prowadzenie i w tym momencie gra podopiecznym Zbigniewa Konwanta całkowicie się rozkleiła. Nasi chłopcy nie mieli pomysłu na skuteczne sforsowanie spokojnie grających brzeżan. Start sprawiał też wrażenie, że nie jest w stanie odwrócić losów meczu. Ostatecznie wynik 2-0 dla Stali utrzymał się i to miejscowi cieszyli się z pełnej puli punktowej. [ZK]

Brzeg, dn. 05.11.2014 r. (środa) – godz. 17:00
13. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

STAL BRZEG – NKS START NAMYSŁÓW 2-0 (1-0)

1-0 ??? 32’
2-0 ??? 44’

NKS START: Zacharski – Kowalczyk (70.R.Czech), Adrian, B.Kurzawa, Chrabański – K.Kurzawa (41.Kozłowski), Świerczyński (60.K.Matłosz), Wojciechowski, Graf (41.Golonka) – Środoń, W.Czech.
Trener: Zbigniew KONWANT.