OLT: NKS Start - Hattrick Głuchołazy 0-1

Odsłony: 7797

Po wyrównanym przebiegu meczu, trampkarze namysłowskiego Startu ulegli gościom z Głuchołaz 0-1. W pierwszej połowie czerwono-czarni stworzyli sobie trzy znakomite

okazje bramkowe (w tym dwie „sam na sam”), lecz żadnej nie wykorzystali. Hattrick odpowiedział dwoma dobrymi sytuacjami (w tym jedną „setką”). Idealną możliwość do objęcia prowadzenia goście otrzymali w 34’, po tym jak arbiter podyktował rzut karny po faulu Kilana na rywalu. Okularczyk spisał się jednak świetnie, broniąc strzał z „wapna”.

Drugie 40 minut też miało wyrównany przebieg, a oba zespoły ponownie stworzyły sobie po kilka okazji. Wynik meczu piłkarze Hattricka otworzyli w 55’ i jak się okazało, był to gol decydujący o końcowym wyniku. Mimo porażki, naszej drużynie należą się brawa za ambitną walkę do końcowych sekund meczu. Szkoda, że znów zawiodła skuteczność, bo tylko z tego powodu nie zapunktowaliśmy. Z przebiegu spotkania sprawiedliwszym rozstrzygnięciem byłby remis, ale futbol nie zawsze jest sprawiedliwy. [DZ]

Namysłów, dn. 31.10.2014 r. (piątek) – godz. 14:00
9. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0-1 (0-0)

0-1 ??? 55’

NKS START: Okularczyk – Stachurski, Burnecki, Czuczwara, Sikora – Dyk, Adrian, Szopa, Biliński – Mateusz Golonka, Wierzbicki.
Na zmiany wchodzili: Rotkiewicz, Krupiński, Pisuła, Kilan.
Trener: Damian ZALWERT.