OLJM: NKS Start - Hattrick Głuchołazy 0-2

Odsłony: 8604

Wielkim rozczarowaniem zakończył się niedzielny mecz juniorów młodszych namysłowskiego Startu. Nasz zespół zagrał przy Pułaskiego z Hattrickiem Głuchołazy, który przed

tą kolejką zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Liczyliśmy, że czerwono-czarni zdołają skutecznie powalczyć o 3 punkty, tymczasem ulegli rywalowi 0-2. Nasi zawodnicy pierwszą połowę zupełnie przespali, choć paradoksalnie sam Jakub Środoń mógł w tym czasie zdobyć 4 bramki! Tymczasem rywale groźniej zaatakowali 3-krotnie, z czego 2 razy skierowali piłkę do namysłowskiej siatki.

Po przerwie Start usilnie dążył do odwrócenia losów spotkania, ale mimo dużej przewagi w polu, naszym młodym piłkarzom nie udało się trafić do głuchołaskiej bramki. Indolencja strzelecka drużyny była zatrważająca. Prowadząc dwoma golami, goście skupili się na grze defensywnej i ich ambitna postawa przyniosła pożądany rezultat. Można było odnieść wrażenie, że podopieczni Zbigniewa Konwanta zlekceważyli przeciwnika i ten sprawił im psikusa.

Przy okazji niedzielnego spotkania juniorów, o miłą niespodziankę postarali się rodzice zawodników, przygotowując spotkanie integracyjne z poczęstunkiem. Przy pięknej pogodzie można było skosztować sałatek, ciasta oraz kiełbasek z grilla, o które postarali się Państwo Szczygieł, Kurzawa, Golonka, Kowalczyk oraz Graf. Oczywiście w imieniu klubu serdecznie rodzicom za włożony czas i wysiłek w organizację spotkania dziękujemy. [ZK]

Namysłów, dn. 28.09.2014 r. (niedziela) – godz. 11:00
7. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0-2 (0-2)

0-1 ??? 20’
0-2 ??? 32’

NKS START: Zacharski – Wojciechowski, Adrian, B.Kurzawa, Szczygieł – K.Matłosz – Kowalczyk (41.Mann), Czech, Graf (68.Chrabański) – Środoń (59.Tryk), Golonka.
Trener: Zbigniew KONWANT.