OLT: Junior Skarbimierz - NKS Start 1-0

Odsłony: 9702

W miniony piątek doszło do rywalizacji dwóch ekip zamykających ligową stawkę w Opolskiej Lidze Trampkarzy. W Skarbimierzu miejscowy Junior pokonał namysłowian 1-0,

oddając w ten sposób naszemu zespołowi miano „czerwonej latarni”. W bardzo wyrównanym spotkaniu padł tylko jeden gol. Trener Zalwert miał do dyspozycji zaledwie jedenastu zawodników (oraz nie do końca zdrowego rezerwowego), przez co nie miał możliwości rotowania składem. Przed przerwą obie drużyny stworzyły sobie po dwie dobre sytuacje strzeleckie, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na gola. Po zmianie stron Burnecki znalazł się w idealnej sytuacji, aby dać Startowi prowadzenie, lecz jego strzał bramkarz obronił, a dobitka wylądowała na bocznej siatce. Zemściło się to kilka minut później, gdy gospodarze strzelili bramkę. Namysłowianie do końca nie rezygnowali z odrobienia strat, ale mimo ambitnej walki, ta sztuka im się nie udała. [DZ]

Skarbimierz, dn. 26.09.2014 r. (piątek) – godz. 17:00
4. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

JUNIOR SKARBIMIERZ – NKS START NAMYSŁÓW 1-0 (0-0)

1-0 ??? 54’

NKS START: Okularczyk – Dyk, Czuczwara, Stachurski, Miłosz Golonka – Biliński, Burnecki, Adrian, Bartosz Pisuła – Szopa, Kilan.
Rezerwowy: Rojkiewicz.
Trener: Damian ZALWERT.