LM: Start Namysłów - Orzeł Olszanka 7-4

Odsłony: 11107

W pierwszym ligowym meczu sezonu 2014/15 prowadzeni przez braci bliźniaków młodzicy odnieśli pewne i okazałe zwycięstwo. Początkowe minuty spotkania z Orłem

Olszanka były w naszym wykonaniu bardzo nerwowe, czego efektem dwie szybko stracone bramki. Nasi chłopcy nie podłamali się jednak, konsekwentnie dążąc do odwrócenia niekorzystnego rezultatu. Z minuty na minutę czerwono-czarni młodzicy byli w swoich poczynaniach coraz bardziej zdecydowani, oddając mnóstwo strzałów z dystansu. Do końca pierwszej połowy nie dali już przyjezdnym dojść do głosu, na przerwę schodząc już przy własnym prowadzeniu 4-2. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie. Namysłowskie nadzieje popisywały się wyszkoleniem technicznym oraz akcjami oskrzydlającymi i… kolejnymi trafieniami. Ostatecznie „wymiana ognia” z gośćmi zakończyła się po naszej myśli, a zespół wygrał w niecodziennych rozmiarach (7-4). Po meczu chłopcy zadowoleni schodzili do szatni, zbierając w pełni zasłużone pochwały od rodziców i kolegów (oczywiście za zaangażowanie i grę na boisku).

Kolejne spotkanie młodzicy rozegrają w Głuszynie z tamtejszym Agroplonem (poniedziałek, 22.09.2014 r. – godz. 17:00) [KaB]

Namysłów, dn. 15.09.2014 r. (poniedziałek) – godz. 17:00
1. kolejka Ligi Młodzików, gr. I

NKS START NAMYSŁÓW – ORZEŁ OLSZANKA 7-4 (4-2)