OLT: Start Namysłów - OKS Olesno 1-4

Odsłony: 20289

Mocno nieudany początek zaliczają namysłowscy trampkarze. Po dwóch wyraźnych porażkach, wczoraj do naszego miasta zawitali gracze OKS-u Olesno, którzy wcześniej

także dwukrotnie przegrali. Liczyliśmy więc na pierwszą zdobycz punktową, tymczasem po meczu podopieczni Damiana Zalwerta nie mieli powodów do radości. Nasi chłopcy przegrali aż 1-4, zwłaszcza przed przerwą ustępując gościom. Zaczęło się od gola w 3 minucie dla OKS-u. Potem mecz się wyrównał i za sprawą Krzesińskiego Start zdołał wyrównać (efektowny gol z rzutu wolnego z 23 metrów). Niestety, w kolejnych minutach to goście dwukrotnie trafili do siatki i na przerwę schodzili przy prowadzeniu 3-1. Przy stanie 1-2 nasz zespół nie wykorzystał stuprocentowej okazji do wyrównania i za chwilę sam stracił gola...
Po zmianie stron mecz był już bardziej wyrównany. Goście zdołali podwyższyć prowadzenie i wtedy emocje już się zakończyły, gdyż żadna z drużyn nie zdołała już później realnie zagrozić bramkarzowi przeciwnika. [DZ]

Namysłów, dn. 18.09.2014 r. (czwartek) – godz. 17:30
3. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – OKS OLESNO 1-4 (1-3)

0-1 Kalus 3’ głową
1-1 Krzesiński 11’ rzut wolny
1-2 J.Flak 20’ rzut karny
1-3 Niejadlik 30’
1-4 Huć 40’

NKS START: Okularczyk – Krzesiński, Miłosz Golonka, Czuczwara – Burnecki, Dyk, Pisuła, Stachurski, Adrian – Szopa, Kilan.
Rezerwowi: Morga, Sikora.