OLT: Stal Brzeg - Start Namysłów 3-0

Odsłony: 9894

Namysłowscy trampkarze polegli w piątek w Brzegu 0-3. Zwycięstwo przypadło gospodarzom zasłużenie, w szeregach których wystąpiło kilku piłkarzy regularnie powoływanych

do kadry Opolszczyzny. Mecz odbył się na sztucznej murawie, na której czerwono-czarni na co dzień nie grają. Było też ślisko i do tego mocno wiało, ale z trudnymi warunkami zdecydowanie lepiej poradzili sobie „Stalowcy”. Po pierwszej, bezbramkowej połowie wydawało się, że nasz zespół będzie w stanie powalczyć o korzystny wynik. Tymczasem po zmianie stron rywale w ciągu kilkunastu minut zdobyli 3 gole, po czym spokojnie kontrolowali przebieg gry. Nasz zespół stworzył sobie jedną stuprocentową okazję, ale ostatecznie bramki honorowej nie zdobyliśmy. [SK]

Brzeg, dn. 12.09.2014 r. (piątek) – godz. 17:30
2. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

STAL BRZEG – NKS START NAMYSŁÓW 3-0 (0-0)

1-0 Banik 41’
2-0 Popłoński 48’
3-0 Lupa 53’

NKS START: Okularczyk – Adrian, Burnecki [k], Czuczwara, Dyk, Golonka, Krzesiński, Pisuła, Sikora (36.Kilan), Stachurski, Szopa (36.Biliński).